tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

czwartek, 28 lipca 2016

Targi Turystyczne TT Warsaw 2016 w listopadzie - zarezerwuj czas!


Coroczne turystyczne Targi TT Warsaw już w dniach 24-26 listopada 2016 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Choć trwają wakacje i pewnie wypoczywasz słodko na urlopie, dopiero co z niego wracasz lub pojedziesz, to warto już teraz wpisać do kalendarza tę datę. Bo właśnie na targach będzie doskonała okazja, by zaplanować kolejne podróże na lato i zimę. A jeśli wiesz, gdzie spędzisz wakacje 2017 to tym lepiej – możesz znaleźć dla siebie promocyjne ceny wśród ofert biur podróży.

Targi Turystyczne Warszawa

W listopadzie będzie miała miejsce już 24. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw. Przygotowania do niej rozpoczęły się bezpośrednio po zakończeniu ostatniej odsłony. Zespół organizatorów tworzą pasjonaci turystyki, zatem można mieć pewność, że zaproponowana impreza zaspokoi gusta i spełni potrzeby różnych podróżników. Pierwszy dzień będzie otwarty dla profesjonalistów z branży HORECA, a kolejne dwa dni – dla wszystkich miłośników zwiedzania ciekawych destynacji oraz odpoczynku w przyjemnych miejscach.

– Biznesowi klienci będą mogli pozyskać nowych partnerów i spotkać się z dotychczasowymi, a indywidualni podróżni znaleźć ciekawe pomysły na ferie, wakacje, weekendowy wyjazd, regenerację w ośrodku spa czy aktywny wypoczynek. Staramy się, żeby pojawili się zarówno znani już odwiedzającym wystawcy, jak i nowi, a każdy znalazł coś dla siebie – mówi Renata Frydrykiewicz, Koordynator Targów TT Warsaw 2016.

Szczegółowy plan targów poznamy już wkrótce. Na ten moment wiemy, że będą liczne firmy branżowe z Polski, Europy, Azji, Ameryki, a także Afryki - touroperatorzy, hotelarze, reprezentanci miast i ośrodków turystycznych, a nawet dostawcy nowych technologii dla sektora turystycznego. Czyli praktycznie kompletne środowisko turystyczne z całego świata. Zaprezentują się wystawcy między innymi z Armenii, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Dominikany, Gruzji, Hiszpanii, Izraela, Jordanii, Litwy, Malezji, Malty, Maroka, Mołdawii, Palestyny, Peru, Rumunii, Turcji, Tajlandii, Tanzanii, Tunezji, Słowacji czy Włoch. Także Polska tradycyjnie będzie silnie reprezentowana.

To daje nam możliwość, jako klientom biur podróży, na zapoznanie się z najszerszym możliwym wachlarzem ofert. Nie tylko odwiedzimy stoiska, ale też weźmiemy udział w prezentacjach, spotkaniach, szkoleniach oraz konkursach z nagrodami.

Interesuje Cię bycie wystawcą? Tylko do końca lipca obowiązują promocyjne ceny na powierzchnię wystawienniczą.

Na bieżąco informacje o targach są aktualizowane w witrynie www.ttwarsaw.pl
Zapraszamy!Informacje dodatkowe

W konkursie dla wystawców „Homo Turisticus” Jury wybierze najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe. Będzie też konkurs „Fair Play Turystyki Polskiej o Kryształowy Globus” współorganizowany przez Polską Izbę Turystyki.

Patronat honorowy nad targami sprawują: Ireneusz Raś, poseł na Sejm RP, przewodniczący Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki; Witold Bańka, minister sportu i turystyki; Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego; Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent miasta stołecznego Warszawy; Wojciech Fedyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej; Paweł Niewiadomski, prezes Polskiej Izby Turystyki oraz Łukasz Jeziorski, burmistrz dzielnicy Wawer.

Targi TT Warsaw 2015 w ciągu weekendu odwiedziło ponad 18 tysięcy osób, które mogły spotkać ponad 450 wystawców z 47 krajów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy, pokazy oraz spotkania z podróżnikami i blogerami.

Brak komentarzy: