tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

wtorek, 5 stycznia 2010

Małopolska Zimą [gdzie na narty?]


Małopolska Zimą Warto zobaczyć stronę www.zima.malopolska.pl.

Znajduję się tam bardzo przydatne informacje dotyczące zimowego odkrywania Małopolski. W tym, gdzie wybrać się na narty na południu Polski.

Znaleźć tu można m.in:
  • Ośrodki narciarskie w Małopolsce
  • Szlaki zimowe (narciarskie, rakietowe)
  • APRES-SKI, czyli spis miejsc gdzie znajdują się termy i aquaparki oraz gdzie można wypożyczyć skutery śnieżne i zjeść regionalne potrawy
  • Kalendarz imprez
  • Agroturystyka zimą
  • Prognoza pogody w regionie, mapa, TOPR, GOPR3 komentarze:

Anulla pisze...

KARNET NA NARTY ZA 1 ZŁ!
Witam wszystkich!
W ten weekend korzystając pięknej zimy byłam na nartach na Górze Chełm w Myślenicach, a Wybraliśmy ją dlatego, że mamy Kartę Na Plus, z którą dostaliśmy drugi karnet za 1 zł... To się strasznie opłaca bo za kartę i dwa karnety na cały dzien zaplacilismy 120zł, a same dwa karnety wyniosłyby nas 140 zł! Karta Na Plus daje nam za to mnóstwo promocji w Krakowie jak danie główne za złotówkę w kilkudziesięciu restauracjach!
A stok w Myślenicach poprostu SUPER! 4 osobowe krzesełko - bez kolejek, długi wyratrakowany stok i praking tuż pod wyciągiem! Gorąco polecam wszystkim bo to tylko 30 minut od Krakowa, bez korków, kolejek itp, a z Karta Na Plus bardzo tanio wszystko wychodzi (mozna ja kupic przez internet www.kartanaplus.pl albo nawet kasie przy wyciągu i od razu mozna skorzystac z promocji!

Anonimowy pisze...

Witam.
Bardzo lubię śmigać na nartach w beskidzie małopolskim, bo jest blisko i jak się dobrze poszuka to może wyjść całkiem tanio. Polecam sprawdzić BeskidSki Pass, to wspólny karnet 8 ośrodków narciarskich w małopolsce :) super sprawa wg mnie. Pozdrawiam
http://www.beskidski.pl/pl/

Praktyczny Przewodnik Info-rmacje pisze...

Ciekawe przewodniki o nartach w Małopolsce znajdziesz na yougo.pl/przewodniki