wtorek, 21 stycznia 2014

Aplikacje mobilne dla turysty


Wakacje na horyzoncie i warto się przygotować dobrze do podróży. Czy wiecie jak sobie pomóc w znajdowaniu tanich lotów oraz szukani miejsc na błogi wypoczynek? Jak złapać tani lot przed innymi? Gdzie szukać inspiracji na wycieczki i długie weekendy? Z pomocą przychodzą aplikacje mobilne, które grupują blogi turystyczne i przewodniki na smartfon i tablet.


Blog podróżniczy na smartfon i tablet

Pomysły na podróżowanie

Zapraszam Cię do pobrania aplikacji mobilnej na Android z Google Play, w której możesz łatwo odpalić tego bloga. Jeśli chcesz inspiracji na najbliższą wycieczkę albo wybrać miejsce na podróż roku, warto śledzić mój blog podróżniczy. Program na smartfony i tablety zrobiliśmy razem z Tweeba.pl Aplikacje Mobilne.
Kliknij i dowiedz się więcej:
Blog Podróżniczy Mobile

Tanie hotele porównane na smartfonie

Oszczędzaj na rezerwacjach noclegów

Noc w hotelu może kosztować różnie w zależności od portalu rezerwacyjnego, w którym dokonujesz transakcji. Warto mieć porównanie cen w danej lokalizacji i w różnych serwisach rezerwacyjnych. W porównywarce hoteli możesz znaleźć najniższe stawki za podstawowy dach nad głową w hostelach i luksusowe apartamenty na krańcu świata. Pomoże Ci aplikacja mobilna Tanie Hotele:

Tanie HoteleTanie loty w aplikacji mobilnej

Promocje na bilety lotnicze

Jeśli chcesz samodzielnie kupić przeloty do wymarzonego miejsca, bez pośrednictwa biur podróży, obserwuj blogi z promocjami na tanie loty. Co może zdecydowanie ułatwić trafienie na obniżone ceny, rabaty i niezwykłe promocje w Ryanair czy Wizzair? Aplikacja mobilna Tanie Loty:

Tanie loty MobileTurystyczny Przewodnik Mobilny YouGO! Mobile

Poznaj atrakcje turystyczne wokół siebie

Zwiedzanie Polski nie wymaga już taszczenia ze sobą książek i drukowanych przewodników. Pobierz bezpłatną aplikację mobilną z elektronicznymi przewodnikami turystycznymi YouGO! Mobile i zwiedzaj ze smartfonem lub tabletem. Na mapie znajdziesz atrakcje turystyczne oraz informacje o poszczególnych obiektach. Wystarczy włączyć GPS i uruchomić program, aby wiedzieć, w którym kierunku pójść, aby zobaczyć najważniejsze miejsca w pobliżu. Pobierz YouGO! Mobile - Przewodnik Turystyczny:
Zapraszam!

Brak komentarzy: