tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

poniedziałek, 13 grudnia 2010

Całoroczny stok narciarski Czarny Groń w Rzykach


Na początku grudnia otworzony został pierwszy w Polsce całoroczny stok narciarski marki Gornostay, służący do systematycznego treningu i doskonalenia umiejętności narciarstwa zjazdowego. Zlokalizowany jest w Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjnym Czarny Groń w Rzykach (województwo małopolskie, koło Andrychowa). Od kilkunastu lat podobne kluby działają w Europie i Ameryce.

Klub Gornostay zaprasza dorosłych i dzieci do szkoły narciarstwa alpejskiego. Być może warto przed podróżą do kurortu narciarskiego przejść przygotowanie na podobnym stoku treningowym. Zajęcia przeprowadzają zawodowcy i mistrzowie sportu. W istniejących już szkołach wykorzystywane są specjalne programy nauki i metodyki, zgodne z normami FIS. W niedużych grupach w ciągu krótkiego czasu można opanować teorię i praktykę zjazdu, przepisy bezpieczeństwa, normy międzynarodowe zachowania się na górskich stokach oraz nauczyć udzielania pierwszej pomocy.

SKI&SNOWBOARD Park w Ośrodku Wypoczynkowo-Rekreacyjnym Czarny Groń czynny jest codziennie w godzinach od 10.00 do 22.00. 10-minutowa przejażdżka kosztuje w okresie promocyjnym 15 złotych. Cena zawiera wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego.

Szczegóły na www.mazuriasport.pl

Mapa - dojazd do ośrodka Czarny Groń w Rzykach

Brak komentarzy: