tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

środa, 15 grudnia 2010

Pomysł na prezent: lot widokowy samolotem


Dlaczego po raz kolejny dawać i otrzymywać skarpetki lub rękawiczki? Wybierz się na lot widokowy samolotem. To dopiero będzie pomysł na święta!

Przelot nad Twoim miastem może dostarczyć wielu ciekawych przeżyć i atrakcyjnych fotografii. Możesz zobaczyć swoje miejsce zamieszkania i ciekawe miejsca turystyczne. Przedstawiamy jedną z takich ofert.

Lot widokowy samolotem

Trasa lotu widokowego samolotem


Proponowana trasa widokowa: Start z lotniska Babice, lot wzdłuż Wisły (pełna panorama Warszawy), okolice miasta, lot do wysokości Józefowa / Otwocka, przelot nad Zalew Zegrzyński, tam przelot nad pięknym ujściem Bugu do Narwi i powrót na lotnisko z przelotem nad Łomiankami.

W trakcie lotu przyjrzysz się pacy pilota i przyrządów pokładowych, zrobisz serię zapierających dech w piersiach zdjęć z powietrza wskazanych przez Ciebie miejsc (Twój dom, posiadłość, działka, ulbione miejsca) oraz zakosztujesz niezapomnianych wrażeń z wysokości 3000 stóp.

Koszt lotu widokowego


1 godzina lotu: 1 950 zł
0,5 godziny lotu: 1 000 zł
Ilość pasażerów: pilot + 3 pasażerów

Samolot Cessna 182 Skylane


Czteromiejscowy, jednosilnikowy górnopłat firmy Cessna. Opcjonalnie można zamówić dwa foteliki dziecięce w przestrzeni bagażowej.

Przedstawiony w 1956 roku model 182 jest produkowany do dziś w wielu wariantach, włączając w to wersję o chowanym podwoziu. Jest drugim (po Cessnie 172) najpopularniejszym modelem Cessny.

Opis techniczny:
Prędkość przelotowa: 230 km/h
Zasięg: 1 000 km
Ilość pasażerów: 3

Brak komentarzy: