tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

środa, 9 marca 2011

Atrakcje turystyczne w praktyce


Pod koniec tego tygodnia ekipa Praktycznego Przewodnika rusza w teren. Poczuliśmy już wiosnę w powietrzu i ciągnie nas do nowych atrakcji turystycznych.

Bolonia ZdjęcieTomek wyrusza na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Berlinie 2011. Jesteśmy pewni, że przywiezie Wam mnóstwo pomysłów na fajne wycieczki w tym sezonie. Będą także zdjęcia z targów, być może relacja wideo oraz wiele więcej. To polski rok na berlińskiej imprezie, zatem z pewnością będzie ciekawie.

Basia przygotowuje się do podróży do Włoch. Oprócz wypoczynku na nartach, pewnie przygotuje dla Was kolejne smakowite kąski, czyli artykuły o winach, ciekawych miejscach, interesujących mieszkańcach Włoch.

Asia opublikowała swój pierwszy artykuł o Włoszech - praktyczny, skondensowany przewodnik po Bolonii wraz ze zdjęciami znajdziecie już teraz na naszych łamach. W przygotowaniu kolejne wyjątkowe porady i opisy. Na fotografii panorama Bolonii.

Będziemy także w Brukseli, aby odkryć miasto bodajże najbardziej istotne dla polityki Unii Europejskiej. Zwiedzimy Brukselę, Luksemburg i być może coś więcej... Szczegóły na pewno w nowym przewodniku.

Sezon rozpoczęli jeszcze wcześniej Patryk i Bartek, którzy prowadzą swój serwis Paragon z Podróży. Byli w Maroku, o czym Was informowaliśmy jako pierwsi, a teraz przygotowują relację dla Was. My w redakcji też nie możemy się doczekać, by obejrzeć ich zdjęcia z Maroka.

I tak oto zwiedzamy atrakcje turystyczne w praktyce.

Chcesz do nas dołączyć? Napisz: praktyczny.przewodnik [!at!] gmail.com
Rozwój, nauka i ciekawe wyzwania gwarantowane!

Możesz u nas odbyć praktyki lub nawiązać długofalową współpracę. Z pewnością Ci się to opłaci!

Brak komentarzy: