gdzie na wakacje? >> tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

wtorek, 19 kwietnia 2011

Dzisiejsze promocje: jacht na Mazurach i spa w Poznaniu


Wynajem jachtów na MazurachDokąd warto zajrzeć dziś, aby upolować promocje na wypoczynek i podróże? Zapraszamy do poznania oferty spa & fitness oraz propozycji wynajmu jachtu na Mazurach.

Przegląd rabatów z serwisów zakupów grupowych:

Instytut Glamour pod Poznaniem


399 zł zamiast 920 zł za weekend dla 2 osób z atrakcjami w Instytucie Glamour k. Poznania położonym w Przeźmierowie w pobliżu Jeziora Kierskiego i Lusowskiego, a jednocześnie w bliskiej odległości od centrum Poznania.
Groupon jest ważny od 23.04.2011 przez 6 miesięcy i obejmuje pakiet „Rozpieszczaj mnie”: 2 noclegi dla 2 osób, 2 śniadania w formie bufetu, kolację i butelkę wina w restauracji, słodką niespodziankę w pokoju, nieograniczony dostęp do fitness (siłownia, aerobik), saunę, kąpiel w płatkach róż dla dwojga, masaż ciała rolletic (1 godz.), szlafroki i ręczniki do zabiegów. Dodatkowo: 10% rabatu na zabiegi spa, dzieci do lat 3 - gratis, dzieci do lat 13 - dopłata 150 zł za dobę.
Szczegóły

Rejs po Mazurach wiosną lub jesienią


812 zł za kupon o wartości 1890 zł na siedmiodniowy rejs po Mazurach jachtem Antila 24. Kupon uprawnia do tygodniowego (od soboty do soboty) czarteru jachtu na opłynięcie Mazur (jacht stacjonuje w Wiosce Żeglarskiej w Mikołajkach). Można go wykorzystać w terminach: 07.05-04.06.2011 oraz 10.09-08.10.2011. Wymagany jest minimum patent żeglarski - jeśli nie masz patentu, istnieje możliwość wynajęcia sternika (150zł/doba +wyżywienie).
Szczegóły

Jakie jeszcze atrakcje z serwisów grupowych możesz polecić?
Podaj w komentarzu!

Brak komentarzy: