tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

wtorek, 12 kwietnia 2011

Dzisiejsze promocje w zakupach grupowych


Sprawdziliśmy dzisiaj oferty, jakie pojawiły się w serwisach zakupów grupowych. Najwyraźniej mamy rozgrzewkę przed sezonem wakacyjnym, bo pojawia się coraz więcej ofert hoteli, hosteli, biur podróży i innych atrakcji turystycznych.

Urzekła nas oferta przewodników i map od wydawnictwa Copernicus. Kupon na dowolne produkty copernicus.sklep.pl, z wyłączeniem urządzeń elektronicznych - ponad sto produktów: przewodniki po Polsce i zagraniczne, atlasy samochodowe, atlasy i plany miast i inne. Każdy kupon obniża cenę zakupów z 30 zł do 15 zł. Można kupić ich dowolną ilość.
Szczegóły

Drugą propozycją jest 795 zł zamiast 1792 zł za 3 dni dla dwóch osób w czterogwiazdkowym Hotelu Dorint w Amsterdamie (Holandia). Oferta obejmuje 2 noclegi dla 2 osób w pokojach typu executive, śniadania, powitalny drink w S&M Bar, 2 bilety w obie strony na pociąg do centrum Amsterdamu, mapa centrum miasta, godzinny rejs po kanałach, bezpłatne parkowanie auta w garażu (2 dni), bezpłatny transfer z lotniska do hotelu i z powrotem, dostęp do klubu Lifestyle & Active Spa. Oferta nie obejmuje podatku turystycznego - 6%, płatnego na miejscu. Konieczna rezerwacja.
Szczegóły

Zobacz także:

Jak zaplanować tanie wakacje?


Sprawdź, jak tanio pojechać w podróż i spędzić udane wakacje!

Konkurs z nagrodami o Włoszech


Przygotuj relację z wycieczki do Włoch i wygraj atrakcyjne nagrody!


A Ty co dziś masz ciekawego?
Wpisz w komentarzu!


Brak komentarzy: