tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

poniedziałek, 9 maja 2011

Konkurs na Paragon z Podróży


Konkurs turystycznyStało się! Kolejny konkurs, przy którym maczamy palce :) Zaprzyjaźniony z nami blog podróżniczy paragonzpodrozy.pl oraz Akademicki Klub Turystyczny „Rozdroże” zapraszają do wzięcia udziału w konkursie przeznaczonym dla wszystkich miłośników podroży.

Zapraszamy jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi wyprawami i dzięki temu wygrać jedną z nagród (nagradzamy 30 najlepszych paragonów, łączna wartość nagród: 2500 zł).

Chcemy pokazać na jak największej ilości przykładów, że naprawdę da się podróżować TANIO i nie ważne czy jest to trzydniowy wypad do Budapesztu czy roczna wyprawa do Indii.

Zasady konkursu


Konkurs polega na opisaniu wyjazdu, podróży czy wyprawy w sposób nakreślony przez schemat paragonu. Należy podać podstawowe informacje dotyczące eskapady i dołączyć kilka zdjęć lub filmików. Więcej przeczytasz w regulaminie na stronie www.paragonzpodrozy.pl.

Po co to wszystko?


Celem konkursu jest zebranie jak największej ilości ciekawych i inspirujących, ale lapidarnych relacji, a w rezultacie stworzenie bazy możliwości podróżniczych każdego z nas bez względu na wiek i ilość posiadanej gotówki. Ważną częścią paragonu jest koszt poszczególnych elementów wyprawy, aby pokazać na jak najszerszą skalę, że nie trzeba wydawać tysięcy aby odbyć wspaniałą podróż i przeżyć fascynującą przygodę. Żeby ułatwić Wam dzielenie się swoimi przygotowaliśmy schemat, w który wpisujecie miejsce, czas, liczbę przebytych kilometrów, sposoby transportu, noclegi, wskazówki oraz wyliczenie najważniejszych wydatków.

Wszystko ma służyć także inspirowaniu początkujących, jak i doświadczonych podróżników. Chcemy propagować podróżowanie pod każdą postacią, a przede wszystkim na własną rękę. Zachęcamy do opisywania zarówno długich i wielokilometrowych podróży jak i weekendowych wypadów. Każda podróż odbyta według własnego pomysłu ma dla nas sens.

Czas trwania konkursu


Na paragony czekamy od 9 maja do 15 czerwca.

Jak wziąć udział w konkursie


1. Pobierz schemat Paragonu z www.paragonzpodrozy.pl/images/Paragon-z-podr%C3%B3%C5%BCy-schemat.doc

2. Wypełnij go zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie na www.paragonzpodrozy.pl/?page_id=779

3. Gotowy Paragon wyślij na nasz adres: pzpodrozy[at]gmail.com pamiętając o załączeniu 3-5 zdjęć.

Sponsorami nagród w konkursie są:


Nie zwlekaj! Weź udział w konkursie!
Pomóż innym tanio zwiedzać świat i wygraj nagrody!

Sprawdź także: Konkurs na relację z Włoch

Brak komentarzy: