tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

niedziela, 20 listopada 2011

Podróże w listopadzie i grudniu


Witajcie,
ostatnie czasy są dla nas bojowe, bo organizujemy się, reorganizujemy się, ustalamy wyjazdy, jedziemy, wracamy. A w międzyczasie udaje się jeszcze (jakim cudem?) napisać co nieco o podróżach.

Nasze najbliższe tygodnie są zapełnione "chłodnymi" miejscami. Na szczęście synoptycy zapowiadają słoneczną pogodę z wysokimi jak na tę porę roku temperaturami. Na początku grudnia 2011 ma być aż 12-13 stopni.

W listopadzie wybieramy się jeszcze na rejs promem ze Świnoujścia do Ystad wraz ze zwiedzaniem. Pierwszy raz będziemy też lecieć samolotem Eurolotu z Krakowa Balic do Szczecina Goleniowa. W ogóle pierwszy raz będziemy się przemieszczać pomiędzy dwoma miejscowościami w naszym kraju drogą powietrzną.

Następnie w grudniu odwiedzimy Szczawnicę oraz Bielsko-Białą. W Szczawnicy przetestujemy nowy obiekt noclegowy, a w Bielsku-Białej sprawdzimy jak wygląda zimowy kiermasz świąteczny. Czy jest podobny do tego krakowskiego jarmarku bożonarodzeniowego? Dowiecie się tego z pewnością w Praktyczny Przewodniku.

W międzyczasie składamy także kolejny, trzeci już numer YouGO! Magazine. Cieszy nas, że nadsyłacie do niego teksty i zdjęcia, w których opisujecie swoje przygody i wrażenia z wycieczek.

Nawiązaliśmy kilka ciekawych relacji biznesowych, które pozwalają nam utrzymywać bloga (ale nie nas samych niestety). Jeżeli przemknie Wam przez myśl wsparcie nas dobrym słowem lub symboliczną złotówką, to zapraszamy do kontaktu na praktyczny.przewodnik@gmail.com lub kliknij poniżej, aby przekazać nam drobną darowiznęBrak komentarzy: