tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

niedziela, 10 lutego 2013

Moje programy o podróżach w telewizji M


YouGO! i telewizja M kontynuują cykl o podróżach w 2013 roku, w związku z czym będę z Wami podróżował w krakowskich i łódzkich tramwajach oraz autobusach, na 388 ekranach LCD. Bo właśnie tam emitowany jest nowy cykl programu Dokoła Świata. W imieniu portalu turystycznego www.yougo.pl przygotowuję kolejne reportaże o atrakcjach turystycznych w kraju i na świecie.

Podróże Telewizja

Dotychczas pasażerowie komunikacji miejskiej mieli możliwość poznać takie miejsca jak Gran Canaria, Fuerteventura, Malta, Barcelona oraz wybrzeże Costa Brava, Londyn, Ostrawa, Sycylia, Majorka, Madryt i Walencja. Widzowie mieli okazję poznać też takie polskie miejscowości jak Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Cieszyn, Barwałd Dolny czy Kraków.

Wkrótce zabiorę Was do Oslo, Sztokholmu oraz Wieliczki. Będą też relacje ze stoków narciarskich oraz pomysły na wakacje i fiesty w Hiszpanii.

Program telewizji M emitowany jest łącznie na 388 ekranach LCD, w środkach komunikacji miejskiej na terenie Krakowa i Łodzi. Jak zapowiada telewizja, wkrótce program będzie dostępny też na Górnym Śląsku.

Więcej na www.yougo.pl


Brak komentarzy: