tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

wtorek, 16 kwietnia 2013

O podróżach w Charakterach


W najnowszym numerze magazynu Style i Charaktery przeczytać możemy artykuły poświęcone podróżowaniu - zarówno w sensie dosłownym, jak i przenośnym - czyli wędrówce w poszukiwaniu własnego "ja".

Podróże Pismo


O swoich podróżach i odkrywaniu niezwykłości tego świata opowiada Leszek Mądzik, światowej sławy reżyser teatralny, który ze swoimi zespołami zwiedził już sporą część naszego globu. Odkrywa przed nami nieznane szerzej rytuały i rozważa znaczenie podróży służbowych w kształtowaniu swojej osobowości, postrzeganiu rodzinnych stron.

Dr hab. Jacek Wojtysiak, Włodzimierz Zatorski OSB i Jan M. Bereza zastanawiają się nad katolickim pierwiastkiem boskim w podróżowaniu. Od strony judaizmu tę samą kwestię rozważa dr Sacha Pecaric, a z punktu widzenia islamu - Andrzej Ahmed Saramowicz.

Nie obyło się też bez wspomnienia wywiadu z Ryszardem Kapuścińskim oraz skonfrontowania jego stylu życia z życiem małżonki - Alicji Kapuścińskiej. Możemy podpatrzeć i porównać stany emocjonalne podróżnika i osoby czekającej na wędrowcę. W tym samym temacie wypowiada się też słynny korespondent Jacek Hugo-Bader.

Docieramy wreszcie do artykułów "rozpracowujących" charakter podróżnika od strony psychologicznej - teorii i badań nad cechami osoby czującej zew podróży. Poznajemy najciekawsze i najdziwniejsze przykłady wycieczek, a także uzyskujemy podpowiedzi, jak samodzielnie zorganizować wakacje. Oprócz tego wiele więcej.

Jeśli tematyka odkrywania siebie, poznawania własnych emocji oraz potrzeba podróżowania są dla Ciebie ważne, sięgnij po to specjalne wydanie miesięcznika Charaktery. Czasopismo "Podróże - wszyscy jesteśmy podróżnikami" w kioskach.

Poznaj także:
Magazyn o podróżach YouGO! Magazine

Brak komentarzy: