poniedziałek, 17 czerwca 2013

Wakacje językowe 2013 - wygraj ze Sprachcaffe


Trwa konkurs Sprachcaffe, organizatora wyjazdów językowych za granicą. Masz czas na zgłoszenie do 15 lipca 2013 roku. Rozpocznij wakacje mocnym akcentem!

Nagrody są bardzo atrakcyjne, a żeby wygrać, wystarczy wykazać się kreatywnością i pokazać, jak kreatywnie uczysz się języka obcego! Forma zgłoszenia jest dowolna.Pokaż jak kreatywnie uczysz się języka obcego:

  • Sam, w parze lub w grupie. Pokaż jak się uczysz, jak wyglądają Twoje notatki, wszystko to, czym wyróżnia się Twoja nauka. Technika i forma dowolna (zdjęcie, grafika, film, piosenka czy rysunek...)
  • Dodatkowym plusem będzie nawiązanie do naszych szkół, destynacji, nauczanych języków obcych lub motta szkoły "Ucz się języków i poznawaj ludzi!"
  • Główna nagroda przewidziana jest dla dwóch osób - zaproś znajomego, z którym chciałbyś/chciałabyś wyjechać na wakacje językowe, do udziału w konkursie, a podwoicie szanse na wygraną!


Nagrody to:

  • Wakacje językowe za granicą dla 2 os. (Malta, Meksyk, Wielka Brytania)
  • Kurs językowy za granicą – do wyboru z całej oferty szkół Sprachcaffe
  • 3 bony zniżkowe o wartości 150 euro na dowolnie wybrany kurs językowy
  • 25 przewodników turystycznych

Prace można przesyłać na e-mail konkurs@sprachcaffe.com do 15 lipca 2013
Wyniki konkursu 22 lipca 2013 na facebook.com/SprachcaffePolska

Sprachcaffe to firma istniejąca na rynku turystyki językowej od 30 lat. Ma międzynarodowe akredytacje poświadczające jakość nauki, np. ALTO, WYSE, DIN, FDSV, BC, ISO, English UK. Sprachcaffe oferuje kursy i obozy językowe w trzydziestu dwóch zagranicznych szkołach jezykowych. Możesz nauczyć się w nich m.in angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego. Wśród lokalizacji ośrodków znajdują się m.in Anglia, Malta, Hiszpania, Włochy, Niemcy, USA.

Dowiedz się więcej na stronie http://www.sprachcaffe.com/polski/konkurs/zasady.htm

Brak komentarzy: