tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

piątek, 22 listopada 2013

Tanie loty Kraków - Ateny z PLL LOT


Polskie Linie Lotnicze LOT przyzwyczaiły nas do fundowania tanich biletów lotniczych podczas Szalonych Śród. Teraz promocja trwa przez cały tydzień, do 28 listopada. I co ciekawe, można w niej znaleźć bilety tańsze nie tylko na trasach podanych w oficjalnych komunikatach.

Mnie udało się znaleźć połączenie samolotem z Krakowa do Aten i jak na warunki tradycyjnego przewoźnika, można powiedzieć, że jest to tani lot! Za niecałe pięćset złotych dolecimy z Krakowa Eurolotem do Warszawy i ze stolicy z Lotniska Chopina LOTem do stolicy Grecji. Poniżej screen z systemu rezerwacyjnego.

Tani lot Kraków Ateny

Oficjalnie tego kierunku nie ma w promocji, a przynajmniej nie zauważyłem, ale jest podawany rabat na połączenie z Warszawy do Aten. Jeśli zatem nie jesteście mieszkańcami stołecznego grodu, próbujcie i tak odnaleźć swój wymarzony port docelowy. Należy do tego jednak wykorzystać wyszukiwarkę na stronie głównej LOT.com, a nie na podstronie promocji (w tym ostatnim przypadku może krzyczeć, że musisz zadzwonić na infolinię przewoźnika).

Powodzenia w szukaniu tanich lotów!

Brak komentarzy: