tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

piątek, 21 marca 2014

Piknik nad Odrą i Strefa Globtrotera [Szczecin]


Już 10 i 11 maja 2014 w Szczecinie na Wałach Chrobrego odbędzie się „Piknik nad Odrą” wraz z 23. Targami Turystycznymi MARKET TOUR. To wydarzenie co roku odwiedzane przez blisko 50 tysięcy osób. Nic dziwnego - czeka na nie 200 wystawców z kraju i zagranicy, obfita oferta turystyczna, interesujący goście, pyszne jedzenie i wiele konkursów z nagrodami. Nowością jest Strefa Globtrotera. Przeczytajcie artykuł i dowiedzcie się więcej - może warto wybrać się do Szczecina?

Piknik nad Odrą 2014

„Piknik nad Odrą” to ciesząca się ogromną popularnością turystyczna impreza plenerowa, w skład której wchodzi kilka odbywających się równocześnie wydarzeń: 23. Targi Turystyczne MARKET TOUR, Strefa Globtrotera, Kraina Relaksu Wellness & Spa, projekt Turystyczny Szczecin, 10. Targi Żywności i Produktów Ekologicznych ORGANIC, Aleja Zachodniopomorskie Smaki oraz Wielkie Gotowanie dla dziesięciu tysięcy zwiedzających. Wydarzenie ma charakter wiosennego rodzinnego festynu z wesołymi miasteczkami, jarmarkiem, występami artystycznymi, konkursami i pokazami dla odwiedzających.

Od kilku lat „Piknik nad Odrą” jest produktem turystycznym samym w sobie. Jego wiodącą marką są Targi Turystyczne MARKET TOUR. Na stoiskach wystawienniczych zaprezentują się regiony, gminy i miasta Polski, Czech i Niemiec. Podczas nich zapoznać się będzie można z ofertą biur podróży, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, przewoźników. Celem tego wydarzenia jest promowanie turystyki i zachęcenie do bliższych, jak i dalszych podróży, jak również promowanie rekreacji i sportu.

Strefa Globtrotera

Po raz pierwszy zostanie zorganizowana Strefa Globtrotera - miejsce dla lubiących podróżować niebanalnie, ekstremalnie i dla tych, którzy lubią słuchać opowieści z najdalszych zakątków świata. Warto przybyć na spotkania z ciekawymi ludźmi - w tym żeglarzami i maratończykami, oraz wziąć udział w dyskusjach i warsztatach. Gościem specjalnym będzie Wojciech Cejrowski.

W Strefie Globtrotera obecni będą wystawcy z ofertą dla podróżników (sprzęt, akcesoria, czasopisma, propozycje „ekstremalnych” wypraw). Zaplanowano też wystawę fotograficzną i degustacje kuchni świata. Dzieci będą mogły odkrywać wioskę wikingów.

Więcej informacji na www.pikniknadodra.pl
Organizatorzy: Międzynarodowe Targi Szczecińskie, Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki

Mapa - Wały Chrobrego, SzczecinWybieracie się? Dajcie znać, jak wrażenia!

Brak komentarzy: