wakacje >> tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

wtorek, 3 czerwca 2014

Szwajcaria - Przewodnik Michelin / Bezdroża


Przewodnik "Szwajcaria. Zielony Przewodnik Michelin. Wydanie 1" jest dziś proponowany w promocji -25% w księgarni internetowej wydawnictwa Bezdroża. Zamiast 39,90 zł zapłacimy 29,92 zł (to prawie o dziesięć złotych mniej). Jeśli wybieracie się do tego pięknego kraju, sprawdźcie ofertę i zdecydujcie się na zakup książki już dziś.

Aby dowiedzieć się więcej i zdecydować na zakup książki, kliknij na okładkę i przejdź do księgarni online:Co znajdziemy w Szwajcarii? Oczywiście malownicze Alpy, piękne jeziora i połacie łąk, a także interesującą kuchnię. Szwajcaria to także kosmopolityczne miasta oraz długotrwała demokracja, z której inne narody mogłyby się wiele nauczyć. Wielonarodowe społeczeństwo znakomicie czuje się w tej europejskiej oazie spokoju i niezależności. Latem warto wybrać się na spacery, przejażdżki i wyprawy w góry, a zimą szusować po stokach narciarskich.

Odkryjcie Szwajcarię z przewodnikiem Michelin / Bezdroża. Pomoże przygotować się do wycieczki, zaplanować pobyt oraz zwiedzić atrakcje turystyczne.

Hotele w Szwajcarii

Jeśli poszukujesz niedrogiego noclegu w Szwajcarii, sprawdź porównywarkę tanich hoteli www.hotgo.plZobacz też: Przewodnik po Szwajcarii

Brak komentarzy: