poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Wakacje 2014 - co jeszcze przed nami?


Trwają w najlepsze wakacje - cieszmy się nimi, póki możemy. W ramach półmetka zebrałem dla Was najciekawsze artykuły z tego bloga podróżniczego, które mogą Was zainteresować w czasie letniej burzy ;)


Wakacje [pomysły na wakacyjne podróże]
Wakacje 2014

Jeśli wyjazd na urlop lub część lata bez pracy jest jeszcze przed Wami, sprawdźcie koniecznie nasze pomysły. Z pewnością tanie loty w wiele miejsc już się rozeszły, ale pomysły są wciąż aktualne. Życzę Wam powodzenia w planowaniu sierpnia i września (jeśli masz szczęście być studentką/em).


Długi weekend sierpniowy
Długi weekend sierpniowy 2014

Weekend w sierpniu można spędzić w domu, pojechać na wycieczkę w okolicę lub ruszyć w Polskę albo polować na promocje na bilety lotnicze i last minute. Masz swój plan na ten czas? Sprawdź nasz poradnik i zaplanuj udany weekend!


Rejs do Szwecji i na rower
Rejs Szwecja

A jeżeli wakacje rozpoczniesz dopiero we wrześniu, to zapraszam na rejsy 7, 14 i 28 września promem Stena Line między Gdynią a Karlskroną i cały dzień na jednej z sześciu tras rowerowych przygotowanych przez AZS.


Przewodnik po Kielcach
Kielce

Stolica województwa świętokrzyskiego - Kielce, nie jest klasycznym polskim kurortem wypoczynkowym, jak chociażby Sopot czy Mazury. Jednak to niewielkie miasto zachęca do kilkudniowego, aktywnego wypoczynku za małe pieniądze. Poznajcie nasz przewodnik po Kielcach.


Przewodnik po Wieliczce
Wieliczka

Wieliczka to jedno z najciekawszych miejsc turystycznych na mapie Polski. Znajduje się tylko 14 kilometrów od centrum Krakowa. Warto pojawić się tu chociażby po to, by zobaczyć Kopalnię Soli, o której przecież tak wiele się mówi.


Zobacz też:

Praca sezonowa za granicą [poradnik]
Z roku na rok coraz więcej młodych ludzi decyduje się na pracę w wakacje. Bywa, że jest to postrzegane jako pewna możliwość pracy dla nieletnich, a także studentów. Na ile jest to dobry pomysł? Czego możemy się spodziewać wyjeżdżając? Gdzie najlepiej się udać? Na co musimy uważać? Przeczytaj w tym poście.


Starożytna Grecja [przewodnik po antycznej Grecji]
Starożytne zabytki Grecji to nasz kolejny pomysł na praktyczny przewodnik. Wracając z wypoczynku w Grecji musimy mieć świadomość, ze nieuchronnie czekają na nas pytania znajomych o wrażenia ze zwiedzania antycznych zabytków. Celem uniknięcia pogardliwych spojrzeń i przeżycia niesamowitych doznań trzeba ruszyć się dalej niż na greckie plaże i kurorty. Poniżej przedstawiamy praktyczny przewodnik po świecie starożytnej Hellady.


Jak spędzisz sierpień? Wakacje czy praca? Daj znać!

Brak komentarzy: