wtorek, 26 sierpnia 2014

Wspomnienia z wakacji - konkurs na relację 2014 [atrakcyjne nagrody!]


Możesz wygrać wspaniałe przewodniki Wydawnictwa Bezdroża, gadżety turystyczne od YouGO! oraz materiały dydaktyczne do nauki języków obcych od Tweeba. Wystarczy, że prześlesz swoje wspomnienia lub relację z wakacji. Mile widziane zdjęcia i szczegółowe opisy trasy zwiedzanej w czasie podróży.

Jak co roku Tweeba i YouGO! w parze z Praktycznym Przewodnikiem zapraszają do wakacyjnego konkursu. Tym razem również przygotowaliśmy dla Was moc ciekawych nagród. Każda i każdy z nas przywozi z wycieczek za granicę i po Polsce wiele wspomnień i fotografii. Swoimi wrażeniami z wakacji oraz inspiracjami na udany wypoczynek możesz pochwalić się w zgłoszeniu konkursowym, a dodatkowo dać sobie szansę na nagrodę w postaci jednego z przygotowanych przez nas upominków.

Do wygrania są nagrody:

- Przewodniki Wydawnictwa Bezdroża - mamy aż 10 sztuk do wręczenia autorom najlepszych relacji na wspomnienie z wakacji:
Bezdroża Przewodniki

- Nagrody niespodzianki od YouGO! (gadżety turystyczne)

- Unikalne materiały edukacyjne do nauki języków obcych od Tweeba

Konkurs rozpoczyna się 26 sierpnia. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października 13 października włącznie.
Autorom najciekawszych pomysłów na wakacje przekażemy (my, czyli Jury złożone z przedstawicieli YouGO! i Tweeba) powyższe nagrody.

Zasady wakacyjnego konkursu

Jak wygrać? Oto jedyny krok, który jest niezbędny do wzięcia udziału w konkursie:
1. Prześlij swoje wspomnienia z wakacji na nasz e-mail – mile widziane długie opisy i zdjęcia (artykuły i fotografie powinny być autorskie, wcześniej niepublikowane).

I to tyle! W czasie trwania konkursu relacje będą publikowane w portalu www.yougo.pl. Najciekawsze zaprezentujemy także w kolejnym wydaniu YouGO! Magazine. Wyniki znajdziesz na www.yougo.pl w ciągu tygodnia od daty zamknięcia przyjmowania zgłoszeń.

Powodzenia!


Fundatorzy nagród:

Wydawnictwo Bezdroża


Portal Podróżników YouGO!


Nauka języków obcych z Tweeba


5 komentarzy:

Magda pisze...

A czy te "publikowane" w odcinkach i nie aż tak szczegółowo na własnym blogu mogą brać udział? Tzn. do Państwa wysłana byłaby relacja kompletna.

Praktyczny Przewodnik Turystyczny pisze...

Jeśli będzie to artykuł odróżniający się wyraźnie od już opublikowanego to przyjmiemy go do konkursu.

Anonimowy pisze...

W jakiej formie należy przesłać tekst. Czy zdjęcia mają już być w tekście czy przesłać oddzielnie?

Praktyczny Przewodnik Turystyczny pisze...

Dla nas zdecydowanie wygodniej jest, gdy zdjęcia są załączone osobno.

Praktyczny Przewodnik Turystyczny pisze...

Nasza skrzynka pocztowa funkcjonuje poprawnie. Jeżeli napotkacie jakiś błąd przy wysyłce tekstu lub zdjęć, jest kilka sposobów, aby dostarczyć relację:
1) zdjęcia wysłać osobno i zmniejszyć je do 600 px szerokości, 2) zadbać o to, aby mail nie przekraczał kilku MB, 3) wysłać zgłoszenie przez naszego Facebooka (jako wiadomość z fanpage'a - nie jako post).