tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

czwartek, 16 września 2010

Zwiedzanie Londynu: Open House London 2010


BT TowerOpen House London, największa impreza prezentująca architekturę stolicy Wielkiej Brytanii, odbędzie się 18 i 19 września 2010 roku. Hitem tej edycji ma być wieża telekomunikacyjna BT Tower, na codzień niedostępna do zwiedzania.

Impreza udostępnia wyjątkowe obiekty: setki wspaniałych budynków wszystkich typów i okresów otworzą swoje drzwi dla wszystkich, zupełnie za darmo. Jest to prawdziwie święto budynków, miejsc i dzielnic, w których mieszkają, pracują i bawią się Londyńczycy. Jest okazją do wspólnego zwiedzania i poznawania okolicy. Dla turystów to okazja na obejrzenie niezliczonej ilości atrakcji turystycznych Londynu.

Dostępnych będzie ponad 700 budynków, będą spacery, rozmowy z architektami, wycieczki rowerowe i wiele innych wydarzeń w całym Londynie. Zacznij od głównych atrakcji, takich jak BT Tower, a potem zajrzyj do małych, prywatnych domów. Możesz zakupić przewodnik z pełną listą miejsc, lub sprawdzić na stronie Open House London. Są rezerwacje na niektóre obiekty - szczegółowe informacje, które budynki muszą być zarezerwowane i jak są dostępne znajdziesz również tam.

Jeżeli wybieracie się na zwiedzanie Londynu, koniecznie dajcie nam znać, jak było. Z radością opublikujemy również Wasze zdjęcia z Wielkiej Brytanii.

Gdzie jest BT Tower w Londynie?Adres wieży telekomunikacyjnej BT Tower to 60 Cleveland Mews, Camden Town, London W1T 6, United Kingdom. Wybudowano ją pomiędzy ulicami Cleveland Mews, Cleveland Street, Maple Street i Howland Street.

Metro: stacje Goodge Street (linia Northern) lub Warren Street (linie Northern i Victoria)Brak komentarzy: