tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

czwartek, 25 listopada 2010

Najdziwniejsze toalety na świecie


Najdziwniejsze toalety na świecie, http://www.flickr.com/photos/ddebold/3459317704/Światowy Dzień Toalety obchodziliśmy 19 listopada. Przedstawiamy najdziwniejsze ubikacje na świecie: w Londynie, na Tajwanie czy w Japonii.

Toaletowa restauracja w Tajpej, Tajwan


W restauracji „Modern Toilet” w Tajpej siedząc na desce sedesowej spożywa się dania podawane w naczyniach o kształcie miski ustępowej. Serwuje się tu lody czekoladowe o wiadomym kształcie.

WC z widokiem w Mix Lounge, Mandalay Bay Hotel, Las Vegas


W nocnym klubie Mix Lounge na najwyższym piętrze wieżowca Mandalay Bay Hotel towarzyszy nam spektakularny widok na nocne Las Vegas. Zamontowano okna od podłogi aż po sufit. Jeżeli interesuje Cię z kolei obejrzenie toalety, możesz zamówić lot helikopterem wokół 43-piętrowego hotelu.

Najwyższej położona toaleta w Europie, Mont Blanc


Firma Ecosphere Technologies z Francji postawiła na szczycie Mont Blanc toalety przystosowane do ekstremalnych górskich warunków. Instalacja toalet kosztowała 145 tysięcy euro. Już nie trzeba iść w ustronne miejsce za szczytem ;)

Wysuwające się pisuary „Urilift” w Londynie


Kabiny sanitarne o futurystycznym kształcie wyłaniają się z podziemi. Zaprojektowano je w celu uporania się z problemem zanieczyszczania miasta przez klientów barów i klubów nocnych w centrum miasta.

Inteligentne toalety w Tokio


W Japonii możemy doświadczyć zaawansowanych technologicznie, grających, podgrzewających deskę, a nawet mówiących toalet. Pulpit sterujący może wprawić w zakłopotanie. Czeka Cię odkrywanie, które przyciski odpowiadają za natrysk wody i z których dysz. Znajdziesz je w hotelach i centrach handlowych.

Secesyjna toaleta w Wiedniu przy Graben


Miłośnicy sztuki secesyjnej powinni zajrzeć do toalety przy ulicy Graben. Schodzi się do niej z poziomu deptaka.

Może dodasz coś od siebie? Która toaleta pozostawiła u Ciebie najmilsze wspomnienia? :) Prosimy o komentarz.

Te wskazówki opisaliśmy korzystając z doświadczenia Skyscanner

Brak komentarzy: