tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

czwartek, 17 lutego 2011

Małopolska Zimą - przewodnik i mapa GPS


Przewodnik Małopolska ZimaMapa przewodnik GPS na iPhone’a i Androida "Małopolska zimą" to nowoczesny przewodnik po największych atrakcjach Małopolski, który połączono z mapą interaktywną.

Pobrać ją można na platformy iPhone i Android. Pokazano w nim najlepsze ośrodków narciarskie Małopolski. Są w nim kolorowe mapy stoków narciarskich w tych kurortach, precyzyjne informacje o wyciągach, trasach i atrakcjach turystycznych. Oglądać można również fotografie ze stoków.

Interaktywna mapa na telefon GPS pozwala prosto znaleźć poszczególne atrakcje. Wyszukiwarka pokazuje pobliskie naszemu położeniu atrakcje, takie jak parki narodowe, aquaparki czy muzea.

Jeśli nie masz telefonu, możesz też zamówić przewodnik drukowany po zimowej Polsce:
Przewodnik Polska zima

Południowa Polska zamienia się zimą w barwną, gwarną krainę. Przewodnik Polska zimą zapoznaje z największymi polskimi kurortami zimowymi. Poza opisami wyciągów i tras zjazdowych Czytelnik znajdzie w nim obszerną bazę adresową (m.in. szkółki, wypożyczalnie i serwisy narciarskie, obiekty noclegowe i gastronomiczne) oraz krótkie opisy krajoznawcze najważniejszych górskich miejscowości.

Brak komentarzy: