tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

sobota, 7 maja 2011

II Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego


Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego 2011W sobotę 7 maja, w Dolinie Będkowskiej odbędzie się II Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego. Celem zawodów jest upamiętnienie osoby i dokonań Andrzeja Skwirczyńskiego (jednego z najwybitniejszych eksploratorów skałek podkrakowskich), propagowanie aktywnego wypoczynku, w szczególności o charakterze rekreacyjnym.

Uczestnicy, w zespołach dwuosobowych, będą mieli do pokonania około 60 dróg o różnym poziomie trudności, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie i każdy ma szanse na zwycięstwo - wygrywa bowiem ten kto pokona największą ilość dróg wspinaczkowych.

Zespoły będą klasyfikowane w trzech grupach: żeńskich, męskich i mieszanych. Po zawodach przewidziano również całonocną imprezę integracyjną przy ognisku.

Wpisowe wynosi 10 zł – każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę oraz mini przewodnik wspinaczkowy po drogach, na których rozgrywane są zawody. Zapisy w dniu imprezy od godziny 8:30 na polu namiotowym pod Sokolicą.

Szczegółowy program imprezy, wykaz dróg oraz regulamin dostępny na stronie KW Kraków: http://kw.krakow.pl/memorial/2011/

Więcej informacji na temat Andrzeja Skwirczyńskiego na stronie: http://www.drytooling.com.pl/baza/1/ludzie/1155-andrzej-skwirczyski

Czy wybieracie się do Doliny Będkowskiej?

Brak komentarzy: