tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

środa, 6 lipca 2011

Wakacyjny Konkurs 2011 - tydzień drugi cz. 2


Kolejna porcja zdjęć nadesłanych na konkurs fotograficzny Praktycznego Przewodnika. Jak wyglądają Wasze wakacje? Prześlijcie fotki, aby móc wygrać fajny upominek.

Zobacz część pierwszą zdjęć z tego tygodnia
Zobacz informację o konkursie

A oto już zgłoszenia na wakacyjny konkurs zdjęciowy:

Agnieszka Adamska


Ogród po deszczu.Agnieszka Matras


Jeśli ktoś boi się podróży z małym dzieckiem to te zdjęcia są przykładem na to, że podróżowanie z dzieckiem może być naprawdę wielką frajdą! Gorąco polecam!
Kraje na zdjęciach: USA, Malezja, Wyspy Kanaryjskie.
Aleksandra Pieńkosz


Włochy to naprawdę magiczne miejsce. Duże figury koni w Mediolanie robiły wrażenie. Katedra w tym samym mieście to jeden z najpiękniejszych sakralnych budynków na świecie. W Wenecji skusiłam się na piękne maski. Równie ładnym miejscem było Sirmione.Pierwsze dwa zdjęcia zostały zrobione w porcie w Ustce. A kolejne cztery zostały zrobione na plaży w tym samym miejscu.
Przedwojenny dworek w woj. mazowieckim. Mieszka w nim moja babcia, do której z chęcią jeżdżę na wakacje. Pozostałe dwa zdjęcia zostały zrobione z tego samego miejsca.

Asia (i Piotr) KarejwoLanzarote - czerwiec 2010Egipt - czerwiec 2007
Gran Canaria - sierpień 2005Magdalena Cieślar


Sokołów

Piotr Górniak


Góra Jaworzyna, szczyt w Beskiedzie Sądeckim 1114m n.p.m.Żywiec, rzeka Soła.Zachód słońca nad Bałtykiem. Zdjęcie zrobione na plaży we Władysławowie.Rezerwat przyrody Dolina ŻabnikaKtóre zdjęcie podoba Ci się najbardziej? Skomentuj lub poleć na Facebooku!


Zobacz część pierwszą zdjęć z tego tygodnia
Zobacz informację o konkursie

Do konkursu na folkowo inspiruje nas Folkhome.pl

Pamiątki z Polski

Brak komentarzy: