tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

piątek, 9 grudnia 2011

Oto i jest nowy YouGO! Magazine nr 3


PodróżePrzełom roku to dobry czas na podsumowanie podróży i zaplanowanie kolejnych. Dlatego w trzecim wydaniu YouGO! Magazine przeczytać można relacje z wycieczek do Odessy i na Suwalszczyznę, jak również obejrzeć inspirujące zdjęcia z Podlasia i Tajlandii. Magazyn zyskał też nowy wygląd.

Świąteczny numer YouGO! Magazine (3/2011), który można pobrać z www.yougo.pl/magazine, podpowiada, gdzie warto udać się na jarmark bożonarodzeniowy i co kupimy w poszczególnych miejsowościach turystycznych. Polecamy również region enoturystyczny – Szampanię, jak również nowe przewodniki w księgarniach. Zebraliśmy również oferty biur podróży, które polecają najciekawsze pozycje ze swoich katalogów. Dzięki temu planowanie wakacji na przyszły rok będzie odrobinę łatwiejsze. Zapraszamy też Was do podzielenia się swoimi fotografiami z wypraw oraz polecenia atrakcji turystycznych, które warto opisać na łamach magazynu.

YouGO! Magazine zyskał całkowicie nowy, elegancki wygląd. Strony są teraz bardziej przejrzyste, gdyż zmieniliśmy ich układ oraz wprowadziliśmy więcej wyrazistych czcionek, kolorów i elementów graficznych z identyfikacji wizualnej marki YouGO! Galerie zdjęć prezentowane są na ciemnym tle, które uwypukla walory fotografii. Poprawiliśmy też nawigację. Za nowy layout odpowiada Katarzyna Kowalska, właścicielka agencji projektów graficznych (kkowalska.com).

Co jeszcze w magazynie? Poznacie trochę naszej ekipy i podpowiemy jak taniej kupować przewodniki turystyczne. Z tego co już słyszymy o magazynie, spodobają się Wam zdjęcia. Zatem zapraszamy!

Zobacz YouGO! Magazine na www.yougo.pl/magazine

Brak komentarzy: