tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

poniedziałek, 12 grudnia 2011

Targi Bożonarodzeniowe w kraju i na świecie


Sezon targów bożonarodzeniowych rozgrzany do czerwoności. Może dlatego śnieg nie chce z nami zostać i szybko się topi.

Zapraszamy do obejrzenia kilku tekstów o świętach 2011:

Praktyczny Przewodnik po Jarmarkach Bożonarodzeniowych w kraju i na świecie

Targi Bożonarodzeniowe w PolsceChociaż pogoda w tym roku jest dla nas wyjątkowo łaskawa, brak mrozu oraz śniegu, to śmiało można powiedzieć, że czas Świąt, lub lepiej okres przygotowań do świąt możemy uznać za otwarty. W sklepach powoli pojawiają się świąteczne smakołyki, promocje na prezenty oraz wszelkiego rodzaju ozdoby. Zza wystawowych okien coraz częściej migają kolorowe światełka zawieszone na pięknie ubranej choince.
Zapraszamy Czytelników Praktycznego Przewodnika do zapoznania się z tegorocznym przewodnikiem po Bożonarodzeniowych Jarmarkach, zarówno tych w Polsce jak i tych za granicą.

Targi Bożonarodzeniowe 2011 w Krakowie [foto]

Targi Bożonarodzeniowe w KrakowieTradycyjnie już Targi Bożonarodzeniowe w Rynku Głównym w Krakowie trwają od końca listopada. Można oglądać i kupować świąteczne produkty oferowane w kramach pod Sukiennicami. Zobaczcie zdjęcia i informacje o stoiskach, atrakcjach oraz co możecie zjeść w barach na świeżym powietrzu.

Święta na Starówce w Bielsku-Białej 2011

Targi Bożonarodzeniowe w Bielsku-BiałejJuż w najbliższy weekend na Rynku w Bielsku-Białej Święta na Starówce. Moc atrakcji obejmuje kolędowanie, góralskie śpiewy, prezentacje lokalnej sztuki, ozdób świątecznych oraz degustacje grzanego wina. Widzimy się tam 17 i 18 grudnia.

Brak komentarzy: