piątek, 20 kwietnia 2012

Przewodnik: Wyspy Kanaryjskie (Bezdroża)


Wybierasz się na Wyspy Kanaryjskie? A może jeszcze nie wiesz, gdzie pojechać na wakacje? Prezentujemy przewodnik po "Kanarach" - niech to będzie inspiracja do podróży dla wszystkich niezdecydowanych :)

Wyspy Kanaryjskie Przewodnik

Wyspy Kanaryjskie. Archipelag rajskiej przyrody.
Przewodnik rekreacyjny.


Autor: Berenika Wilczyńska
Wydanie 1
Wydawca: Wydawnictwo Bezdroża
Data wydania: 2012/04
Liczba stron: 228

Jeżeli szukasz wrażeń, udaj się na Wyspach Kanaryjskich na szczyt wulkanu lub wybierz się na nurkowanie w kanaryjskich zatokach. Na Fuerteventura, Gran Canaria czy Teneryfie sezon wakacyjny trwa 365 dni w roku. Zaznamy tu spokoju ducha, oka jak i przeciwnie - aktywności fizycznej, doskonałej kuchni czy imprez do białego rana. Niegdyś nazywano to miejsce "Wyspami Szczęśliwymi" i do dziś dla wielu takimi są.

Berenika Wilczyńska, autorka przewodnika po Wyspach Kanaryjskich, ukończyła filologię włoską. Zajmuje się między innymi grafiką. Włochy zaciekawiły ją różnorodnością. Przebywała w Rzymie, Udine, Bolonii, Perugii, Florencji. W Hiszpanii pracowała jako tłumacz przy teatrze tańca współczesnego. Najchętniej schowałaby się gdzieś w małej miejscowości w regionie Liguria lub Umbria. Pasjonuje ją piękno włoskich dzieł architektury i malarstwa.

Zamów teraz ten przewodnik >>

Brak komentarzy: