tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

poniedziałek, 2 lipca 2012

Telewizja M i YouGO! zapraszają w podróż Dokoła Świata


Słuchajcie, udało się! Jesteśmy na ekranach!

Od 1 lipca w krakowskich i łódzkich tramwajach oraz autobusach, na 388 ekranach LCD  wyemitowany zostanie nowy cykl programu Dokoła Świata. Projekt zakłada szereg reportaży, przygotowanych we współpracy z portalem turystycznym YouGO!, przedstawiających relacje z podróży w różne zakątki świata, a także liczne pomysły na oryginalne spędzanie wakacji.


Reportaż Gran Canaria

Premierowy odcinek nowej serii, prezentuje jedną z najpiękniejszych wysp Europy - Gran Canarię. Autorzy programu udali się z kamerą zarówno na plaże, wydmy w Maspalomas, a także w głąb wyspy, gdzie pośród gór znajdują się piękne, małe miejscowości.

Kolejne odsłony "Dokoła świata" poświęcone będą między innymi Malcie oraz Hiszpanii. - Pasażerów komunikacji miejskiej zabierzemy w okolice Krakowa i Łodzi, a także  do innych atrakcyjnych turystycznie miejsc w Polsce - zapowiada Grzegorz Pękała, szef portalu www.yougo.pl. - W reportażach pokazujemy najładniejsze plaże, obiekty warte zwiedzenia, regionalną kuchnię oraz zwyczaje i imprezy.

Program telewizji M emitowany jest łącznie na 388 ekranach LCD, w środkach komunikacji miejskiej na terenie Krakowa i Łodzi. – Każdego miesiąca staramy się urozmaicać naszą ramówkę o ciekawe programy. Poprzez emisję programu turystycznego Dookoła Świata chcemy, aby osoby pokonujące trasę do domu, pracy lub w inne docelowe miejsca miały możliwość zobaczyć lub dowiedzieć się ciekawych rzeczy o odległych zakątkach świata – mówi Patrycja Piórecka-Pacholczyk, Dyrektor Oddziału Kraków Novamedia innovision Sp.zo.o. właściciela marki telewizja M. – Oprócz emitowanych programów nasza telewizja dostarcza podróżującym najnowsze informacje m.in. z kraju oraz ze świata. Dzięki podejmowanym inicjatywom, w krótkim czasie uzyskaliśmy wysoką rozpoznawalność marki i co najważniejsze zdobyliśmy zaufanie wśród  pasażerów oraz reklamodawców – dodaje Pani Dyrektor.

Audycje podróżnicze emitowane są z napisami w językach polskim i angielskim. Rozszerzone materiały publikowane będą równolegle w serwisie www.yougo.pl. Szczegółowe informacje na temat programów telewizji M znaleźć można na stronie www.telewizjam.pl

YouGO! udostępniło dziś także wersję mobilną portalu pod adresem m.yougo.pl


Brak komentarzy: