tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

środa, 19 września 2012

Loty Ryanair z Lublina


Dziś tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły dwa połączenia z Portu Lotniczego Lublin. Od grudnia będziemy mogli latać z Lublina do Londynu Stansted i Dublina.

Ryanair Lublin
Od grudnia 2012 samoloty Ryanair polecą z Lublina!

Loty Ryanaira rozpoczynają się 17 grudnia. Z Lublina do Londynu samoloty będą latały trzy razy w tygodniu, do Dublina dwa razy. Na www.ryanair.com można już rezerwować bilety na loty z lubelskiego lotniska.

Promocyjna sprzedaż pierwszych biletów potrwa do czwartku, do północy. Zaczyna się od promocyjnej ceny 59 zł za bilet w jedna stronę (loty od grudnia 2012 r. do marca 2013r.).

- Jestem bardzo zadowolony, że jeden z największych nisko-kosztowych operatorów będzie świadczył swoje usługi, korzystając z naszego lotniska. Wierzymy, że jest to bardzo ważny krok do dalszej współpracy, która z pewnością przyniesie korzyści dla naszego regionu i jego mieszkańców - podkreślił Grzegorz Muszyński prezes spółki Port Lotniczy Lublin.

Michael Cawley, wiceprezes irlandzkiego Ryanaira,obecny na konferencji w Lublinie, zaznaczył, że na tych dwóch nowych połączeniach zamierzają przewieźć 70 tys. pasażerów.

Ryanair jest drugim przewoźnikiem, który będzie obsługiwał Port Lotniczy Lublin. W czerwcu br. Wizz Air ogłosił loty z Lublina do Oslo oraz Londynu (Luton). Prace nad siatką lotów z lubelskiego nadal trwają.

Oficjalne otwarcie Portu Lotniczego Lublin zaplanowane jest na II połowę listopada.

Jako człowiek pochodzący z województwa lubelskiego bardzo się cieszę. A Wy? Polujecie już na bilety?


Brak komentarzy: