tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

czwartek, 11 października 2012

Poradnik taniego podróżowania


Praktyczny poradnik, który warto przeczytać
Jak podróżować tanio? To pytanie towarzyszy chyba każdej i każdemu z nas (o ile nie wygraliście ostatnio w totka). Wiele porad znajdziemy na blogach i w czasopismach. Warto jednak usystematyzować sobie tę wiedzę z nową książką "Poradnik taniego podróżowania". Tym bardziej ją polecamy, bo autorzy - Patryk Świątek i Bartek Szaro - współpracowali ze mną na początku swojej blogowej kariery. Jestem pełen uznania dla ich sukcesu. Z pewnością możemy się sporo od nich nauczyć.

Podróż nawet bardzo ambitna nie musi się wiązać z koniecznością wydania wszystkich oszczędności. Niekiedy wystarczy odezwać się do paru osób, które załatwią przejazd i noclegi. Pomagają w tym specjalistyczne serwisy dla autostopowiczów i osób poszukujących bezpłatnego noclegu. O sposobach na tanie podróżowanie przeczytacie właśnie w tej książce. Poradnik dedykowany jest początkującym podróżnikom, którzy nie mają dużo pieniędzy, ale też nie chcą czekać, aż będą mogli podróżować w luksusie.

Patryk i Bartek prowadzą "Paragon z podróży", który uznano za Blog Roku 2011. Wydawnictwo Bezdroża dokonało premiery książki 16 listopada 2012. Książka bywa tańsza o 25% podczas wyprzedaży i tzw. promocji dnia.

Książkę możesz obejrzeć i zamówić tutaj >>Jeżeli chcielibyście na bieżąco poznawać promocje na loty, ogłoszenia o konkursach, w których można wygrać wycieczkę lub po prostu dowiedzieć się więcej o świecie, zapraszam na nasz profil na www.facebook.com/Praktyczny.Przewodnik1 komentarz:

Patryk pisze...

Wielkie dzięki Grzesiu za pomoc przy naszych pierwszych krokach, to było dla nas bardzo cenne!

Ekipa Paragonu z podróży