wakacje >> tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Dziś kończą się konkursy - weź jeszcze udział!


Jak może wiesz, dziś kończą się dwa konkursy. Nie zwlekaj i wyślij swoje zgłoszenia!

Wygraj bilety autokarowe z Ecolines
Aby jeszcze wziąć udział w naszej zabawie, należy przejść do aplikacji konkursowej na Facebooku (kliknij), a następnie:
1. Polub profil YouGO! na Facebooku
2. Polub profil Ecolines na Facebooku
3. Wpisz swój pomysł na podróż w ramach siatki połączeń Ecolines Polska sp. z o.o. oraz podaj e-mail kontaktowy


I etap: Trasy Magiczne


Akcja Gazety Wyborczej "Trasy Magiczne" pod patronatem Continentala. Poszukiwane są najpiękniejsze, najciekawsze, najbardziej intrygujące - jednym słowem magiczne - trasy weekendowe i wakacyjne.

W aplikacji gromadzone są obecnie ciekawe pomysły na weekendowe wycieczki w poszczególnych województwach. Każdy może dorzucić swoją propozycję, składającą się z tekstu, zdjęć i zaznaczonych punktów na mapie wskazujących lokalizację atrakcji turystycznych. Z jednej strony mamy więc pomocny przewodnik, a z drugiej strony motywację do wymyślenia własnych szlaków - za zgłoszony artykuł możemy bowiem wygrać nagrodę (aparat fotograficzny - SONY).

Akcja Trasy Magiczne składa się z dwóch etapów - regionalnego, który właśnie trwa, oraz ogólnopolskiego, o którym dowiecie się niebawem. Zgłoszenia do pierwszego etapu możecie przesyłać do 15 kwietnia 2013 za pomocą aplikacji, drogą mailową lub pocztą tradycyjną. Szczegóły znajdziecie w Regulaminie Konkursu.Trwa także nasz konkurs z Hotele.pl oraz hotelem Haffner, w którym można wygrać weekendowy pobyt w tym sopockim hotelu. Poznaj szczegóły i przyłącz się już teraz :)

Zapraszam do udziału! Nagrody czekają!


Brak komentarzy: