gdzie na wakacje? >> tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

czwartek, 20 czerwca 2013

Mniej za komunikację miejską i kolejową - do 30 czerwca


Bilety na komunikację miejską i kolejową możesz mieć za połowę ceny. Do 30 czerwca 2013 obowiązuje promocja mPay i MasterCard Mobile, w której za płatności smartfonem z podpiętą do niego kartą płatniczą/kredytową otrzymujesz 50% rabatu.

Przyznam, że korzystam z tej aplikacji w Krakowie, do czego nakłoniła mnie ta promocja. Z karty kredytowej pobierane jest np. 2,80 zł za bilet 20-minutowy i po kilku dniach wraca do mnie 1,40 zł.
Niestety, instalacja oprogramowania na smartfonie, wiązanie karty z kontami mPay i MasterCard Mobile, a także informowanie o powodzeniu operacji, przebiegają strasznie topornie i usability tego procesu stoi na niskim poziomie. Również używanie niektórych funkcji w mPay przypomina obsługę systemu operacyjnego z dawnych czasów (DOS albo pierwsze Windows). Domyślam się, że promocję chciano wprowadzić szybko i nie ze wszystkim zdążono. To czasochłonne i mało przyjazne użytkownikowi, że musiałem się rejestrować w chyba trzech witrynach i ustawiać parametry dwóch różnych aplikacji...

Mimo wszystko, warto się przebić przez instalacje i ustawienia, bo 50% rabatu piechotą nie chodzi! Musisz przeczytać na stronach organizatorów, czy Twoja karta będzie odpowiednia oraz czy Twoje miasto i linie komunikacji są obsługiwane.


Promocja "Ruszamy z biletami" w skrócie:
  • Płać w technologii MasterCard® Mobile i zyskaj 50% ceny.
  • Ściągnij aplikację MasterCard® Mobile i zarejestruj się za jej pomocą, by wziąć udział w promocji. Wybierz bilet komunikacji miejskiej lub kolejowej, zapłać za niego kartą MasterCard® w systemie płatności mPay i ruszaj w drogę!

  • Jeżeli jesteś użytkownikiem mPay i masz podłączoną kartę płatniczą na Cardmobile.pl, korzystaj z oferty mPay, płać za nie kartą MasterCard® i zyskuj 50% na biletach komunikacji miejskiej.
  • Jeżeli nie masz jeszcze podłączonej karty płatniczej, wejdź na Cardmobile.pl i zarejestruj się w naszym systemie. Następnie korzystaj z promocji i ciesz się 50% zniżką na bilety.

Więcej informacji na stronie mPay >>

Brak komentarzy: