gdzie na wakacje? >> tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

środa, 10 lipca 2013

Przewodnik po Słowenii 25% taniej


Do rabatu 25% została dziś wylosowana książka "Słowenia. Słoneczna strona Alp. Wydanie 3". Przewodnik kosztuje 29,92 zł zamiast 39,90 zł, czyli jest tańszy o 9,98 zł.

Aby skorzystać z promocji i przejść do księgarni internetowej Wydawnictwa Bezdroża, kliknij na okładkę:


336 stron, oprawa miękka, format 125x175

Słowenia ma tyle, a może i mniej, mieszkańców co Warszawa. Wielkością państwo to jest mniejsze niż wiele polskich województw. Co zatem w niej jest tak fascynującego, że przyciąga turystów na wakacje i w podróże?
Znajdziemy tutaj różne krajobrazy, niezwykłą atmosferę i liczne zabytki przypominające dawne czasy. Bywa tutaj zarówno nizinnie, jak i górsko. Na pagórkach rozlokowały się winnice. Miasta przypominają chociażby Włochy i Chorwację, tak umiłowane przez turystów. Zabytki są rozmaite - od tych z czasów prehistorycznych, poprzez te z Imperium Romanum, po średniowieczne zamki i gotyckie kościółki. Zobaczyć można też pozostałości krwawego XX wieku. Słoweńcy to ludzie przyjaźni i pogodnie nastawieni do przybyszów.
W przewodniku po Słowenii przeczytamy między innymi wstęp krajoznawczy i historyczny, informacje praktyczne przydatne przy układaniu wycieczki, a także listę szlaków po kraju. Przewodnik ilustrują mapy, a w prostych rozmowach z mieszkańcami pomoże nam słowniczek.

Wybierasz się?

Brak komentarzy: