wakacje >> tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

niedziela, 29 września 2013

Kurs niemieckiego za darmo z Tweeba.pl - nowa aplikacja


Jeśli śledzicie nowe aplikacje mobilne, to już może wiecie, że pojawiła się świeża aplikacja mobilna na smartfony i tablety do nauki języka niemieckiego autorstwa krakowskiego start-upu Tweeba.pl, który mamy okazję wspierać i rozwijać.

Instalacja aplikacji "Ucz się języka niemieckiego" na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android pozwala na łatwą i przyjemną naukę języka naszych sąsiadów. Ułatwia przyswojenie słówek i zwrotów w języku niemieckim. Wyrażenia posegregowane są w lekcje, dzięki czemu można uczyć się sukcesywnie, we własnym tempie. Treści odczytywane są przez lektora, co umożliwia poznanie poprawnej wymowy. Opcja wstępnego ukrywania znaczenia słów pomaga w zapamiętywaniu, podobnie jak tryb losowania słówek i test.

Niemiecki

Co ważne, aplikacja jest całkowicie bezpłatna - nie trzeba kupować kolejnych lekcji, jak ma to miejsce w wielu konkurencyjnych rozwiązaniach. Dzięki temu od razu po publikacji markecie Google Play znalazła się wśród TOP 30 najchętniej pobieranych programów mobilnych w kategorii Edukacja.

Więcej o aplikacji dowiesz się bezpośrednio w markecie https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tweeba.mobile.learning.german - stąd też pobierzesz ja za darmo na swoje urządzenie mobilne.

Zobacz też:
Idealne na podróż - Rozmówki Polsko-Niemieckie >>

Brak komentarzy: