czwartek, 12 grudnia 2013

Karta na Plus 2014 - Kraków pełen zniżek i rabatów


Wszystkim mieszkańcom Krakowa i przyjeżdżającym do nas turystom polecam Kartę na Plus 2014. To już kolejny rok, który spędzimy w towarzystwie karty uprawniającej do wielu zniżek w restauracjach, barach, pubach oraz sklepach i punktach usługowych. Jeśli dobrze zaplanujesz sobie rok 2014, z kartą będziesz mieć go o wiele tańszego.

Karta na Plus 2014
Każda i każdy z nas potrzebuje czasem "wyjść na miasto". Zjeść, wypić, pobalować albo po prostu połazić po sklepach. Dzięki KnP 2014 takie wyjścia mogą mniej kosztować.

Na czym polega Karta na Plus?


Kupujesz plastik za 55 złotych (są różne dodatkowe warianty, np. 1+1 czy rabat za 4 karty), a potem zwiedzasz z nim Kraków i płacisz na przykład za obiad dla dwóch osób tylko jak za posiłek dla jednej osoby. Oprócz promocji "2 dania w cenie 1" masz też do wyboru wiele rabatów i bonusów do podstawowych usług.

Dlaczego warto?
Co roku karty używamy ledwie kilka razy, ale i tak zwraca się z nawiązką. Zamiast płacić np. 50 zł za obiad w restaracji, płacimy 26 zł. Trzy takie wyjścia (nie tylko na jedzenie) powodują, że już oszczędzamy.

SZCZEGÓŁY: przejdź do Sklepu Internetowego Karty na Plus >>


Rabaty KnP 2014


Wszystkie rabaty zebrane są w książeczkę Karta na Plus 2014 Dealcard:A poniżej jest alfabetyczna lista obiektów, które biorą udział w akcji KnP:

KnP 2014

Karta na Plus


Gdzie kupić?

Najwygodniej jest zamówić przez Internet z dostawą do domu lub pracy. Można też wybrać dowóz osobisty.
przejdź do Sklepu Internetowego Karty na Plus >>


Brak komentarzy: