tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

środa, 1 stycznia 2014

Plany na 2014 rok [podróże, aplikacje mobilne]


Zastanawialiście się już, jak spędzić rok 2014? Plany już poczyniliście czy dopiero się szykujecie do myślenia o nadchodzących czasach?


W 2013 roku

podróżowałem oraz pracowałem nad dwoma start-upami:

Wycieczki po Polsce i za granicę


Podróże

Działo się sporo. Zwiedziłem w kraju m.in. Kielce, Wrocław, Lublin oraz Sandomierz. Poza granicami naszego państwa byłem w Bolonii, Barcelonie (znów!), na Ibizie, w Maladze, Dortmundzie, Pizie i okolicach (Viareggio, Cinque Terre, Genua, Lucca, Pistoia). Wszystkie relacje z podróży będą wkrótce na blogu.


YouGO! Portal dla podróżników


Filmy podróże

Trwają prace nad www.yougo.pl i mam nadzieję, że rok 2014 będzie przełomowy. Zaprezentujemy Wam ciekawe pomysły na podróże, relacje z wyjazdów, a także przydatne aplikacje mobilne, takie jak Tanie loty, Przewodnik mobilny czy serię niepublikowanych dotąd apek, które ułatwią Wam podróżowanie i wspominanie wycieczek :)

Tweeba Aplikacje mobilne


Aplikacje mobilne

To bez wątpienia było już duże wydarzenie w moim życiu. Stworzyliśmy firmę, która tworzy i rozwija aplikacje mobilne różnego typu - najbardziej rozpowszechnione są nasze apki do nauki języków obcych. Działamy m.in. na Android (Google Play) i na Windows Phone. Szczegóły możecie poznać na www.tweeba.plPlan na 2014


Chciałbym w tym roku zwiedzić:

Maroko

(zwłaszcza Rabat, ale także Casablancę - na zdjęciu, a może i objechać kraj)

Maroko

Faro

i okolice (Portugalia) oraz połączyć to z wizytą na Costa del Sol

Portugalia Faro

Rumunia

(Konstanca)

Rumunia Konstanca

Polska i powroty

Mile byłoby również wrócić na Wyspy Kanaryjskie i poskakać między nimi.
W Polsce będę decydował na bieżąco - w zależności od promocji i rozwoju krajowego rynku lotniczego. A ten zapowiada się interesująco, skoro nawet Ryanair zaczyna oferować tanie loty po Polsce.

Zwykle z tych planów wynika potem w efekcie co innego ;) Zawsze jednak warto obrać jakiś początkowy azymut. Taki jest więc mój.


Jakie Ty masz pomysły na swoje urlopy i długie weekendy w 2014 roku?
Daj znać!

Brak komentarzy: