gdzie na wakacje? >> tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

wtorek, 21 stycznia 2014

Przewodnik po Egipcie [Bezdroża]


Przewodnik "Egipt. Oazy w cieniu piramid. Wydanie 1" jest dzisiaj dostępny o jedną czwartą złotówek mniej niż na co dzień. Książka Szymona Ździebłowskiego kosztuje 33,67 zł zamiast 44,90 zł, czyli oszczędzasz ponad 11 PLN!


Egipt to państwo, które kojarzy się nam z piramidami i faraonami, a także rzeką Nil, o której wszyscy słyszeli na lekcjach historii, że dała początek życiu na tym terenie i dzięki jej wylewom mieszkańcy mają co jeść. Warto odczarować wizerunek tego kraju, który znamy ze szkoły, i udać się w podróż przez pustynie, kurorty wczasowe, po atrakcje turystyczne mające wieki przeszłości. Słońce świeci tu podobno codziennie, a morze ma kolor turkusowo-niebieski. Pustynie i oazy, wspaniałe góry oraz dudniące życiem miasta i ośrodki wczasowe - to wszystko znajdziemy w Egipcie. Koniecznie należy zwiedzić Kair i piramidy w Gizie, Luksor i Dolinę Królów, a także Aleksandrię. Nurkować można w Dahab i Nuweibie. Na pustyni godne wizyty są Oaza Dachla i Oaza Siwa.

Myślisz, że Egipt to tylko kierunek wypoczynkowy w ofercie biur podróży? Przekonaj się, że tak nie jest! Zacznij od lektury tego przewodnika.

Brak komentarzy: