wakacje >> tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

piątek, 3 stycznia 2014

Zimowy album zdjęć w PDF - nowy YouGO! Magazine Zima 2013/14


W nasze "ręce" trafił już zimowy numer YouGO! Magazine. Nowy numer internetowego magazynu o podróżach pokazuje liczne zdjęcia z Oslo i Sztokholmu, a także propozycję na narciarską zimę 2013/2014.

Pobierz za darmo swój egzemplarz już teraz
- kliknij w okładkę:

Zima 2014


Dla tych, którzy chcieliby zrobić sobie wakacje zimą, mamy odrębny post. Tym razem bowiem YouGO! Magazine skupia się na prawdziwie zimowych stolicach Europy i Polski. Ma formę albumu fotograficznego wraz z informacjami o prezentowanych obiektach i atrakcjach turystycznych. Dzięki takiemu sposobowi prezentacji miejsc oraz wydarzeń, można zobaczyć je w najdrobniejszych detalach. Publikację w formacie PDF, który można ściągnąć na swoje urządzenie mobilne lub komputer albo przekartkować online, wzbogacają wiadomości i multimedia w portalu www.yougo.pl/magazine

W bieżącym wydawnictwie zaprezentowano miejsca z Polski i Europy. Wjeżdżamy na Kasprowy Wierch, skąd roztaczają się wspaniałe panoramy gór, a narciarze szusują w dół trasami zjazdowymi. Lecimy też do dwóch skandynawskich stolic - Oslo i Sztokholmu. W tym pierwszym zobaczyć można między innymi piękny ratusz, nowoczesną operę, skocznię narciarską w Holmenkollen, a także zwiedzić liczne muzea - Pokojowej Nagrody Nobla, Techniki, Historii Naturalnej i wiele więcej. Drugie z odwiedzanych miast oferuje nam klimatyczną starówkę, Pałac Królewski czy sklepy z designerskimi produktami. W magazynie polecane są także aplikacje mobilne dla podróżników.

Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia kolejnego numeru - wystarczy przesłać swoje zdjęcia i relacje z podróży, a być może zostaną opublikowane w wiosennej edycji YouGO! Magazine.Polecamy także:

Długie weekendy 2014 [daty, pomysły]

Zobacz, jak zaplanować zimowe, wiosenne i letnie dni wolne, aby cieszyć się wspaniałymi podróżami!


Karta na Plus 2014 [zniżki dla turysty]

Zobacz, co zrobić, aby uzyskać gigantyczne rabaty w Krakowie!

Brak komentarzy: