tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

niedziela, 30 marca 2014

Już wiosna! Podróże w kwietniu 2014


Gdzie udać się w podróże w kwietniu 2014? Jakie imprezy turystyczne są godne zobaczenia? Jakie miasta i wyspy nadają się na krótkie wiosenne wypady? Gdzie pojechać wiosną w Polsce i za granicę? Sprawdź w tym poście o turystyce na wiosnę.

Wydarzenia turystyczne: Top 3


Parady kwiatów

Szaleństwo w Holandii, ale także w innych regionach, w których uprawia się kwiaty. Ciekawy pomysł na zwiedzanie Europy wiosną.

Dzień Króla w HolandiiDzień Króla
Skoro już będziemy w rejonie Beneluksu, zatrzymajmy się w stolicy Holandii - Amsterdamie. Tam 26 kwietnia wielka feta na cześć króla. Dotychczas świętowano Dzień Królowej, ale teraz na tronie zasiada mężczyzna.

Majówka 2014

Chyba najbardziej popularny długi weekend roku. Przygotuj się dobrze, a nie wydasz dużo!

zobacz też: Długie weekendy 2014 [daty, pomysły]
Długie weekendy

Poradnik ułatwiający planować długie weekendy wiosną i latem. Zorganizuj swój urlop tak, aby przeżyć wspaniałe przygody niskim kosztem!


Gorące wyspy: Top 3


Zakynthos

Jeden z największych hitów turystycznych wśród polskich turystów. Grecka wyspa, która przyciąga wspaniałymi widokami oraz bujną naturą.

Majorka

Jedna z najbliżej nas położonych wysp Morza Śródziemnego, która jest w miarę tania i oferuje mnóstwo atrakcji dla urlopowiczów. Tanie loty z Polski na Majorkę dostępne są z Krakowa, Poznania i Warszawy Modlina.

Gran Canaria

Wyspy Kanaryjskie leżą dość daleko od Polski, ale dzięki temu mają też najcieplejszy klimat ze wszystkich przedstawionych tutaj wysp. Warto wziąć pod uwagę przy planowaniu urlopu przed najgorętszym sezonem turystycznym.


City Break: Top 3


Gdzie wyjechać na krótki weekend? Oto parę propozycji na city break.

Barcelona

Dużo połączeń tanimi liniami lotniczymi, przyjazne miasto i dużo słońca na piaszczystych plażach - to najkrótsza rekomendacja Barcelony na krótki weekend. A na długi weekend - tym bardziej warto!

Wiedeń

Spakowałam plecak oraz mamę i wyruszyłyśmy we dwie na zwiedzanie miasta walców, muzyki i zabytków: Wiednia - przeczytaj relację Izy, która wybrała się do stolicy Austrii.

Ojcowski Park Narodowy
Ojcowski Park Narodowy

Zobacz atrakcje Ojcowskiego Parku Narodowego i wyrusz na wycieczkę do Krakowa oraz okolic.Wakacje 2014

Wiele pomysłów na wyjazdy wakacyjne 2014. Lato warto dobrze zaplanować i oszczędzić na rezerwacjach wycieczek.

Brak komentarzy: