tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

wtorek, 15 kwietnia 2014

Do poczytania w Wielkanoc 2014


W Wielkanoc 2014 warto przystopować i poświęcić czas na czynności, których nie mamy okazji robić na co dzień. Ja podpowiadam Wam, co można poczytać w związku z podróżami i zbliżającymi się wakacjami.


Zwyczaje wielkanocne

Wielkanoc

Każdy z nas zna sporo tradycji wielkanocnych. Ale czy znasz także te inne, z pozostałych regionów Polski? Kilka ciekawostek w tym artykule.


Zaplanuj tanie wakacje 2014

Wakacje 2014

Przemierzamy Europę i Polskę wzdłuż i wszerz, aby pokazać Ci najciekawsze pomysły na wypoczynek, które nie zrujnują Twojej kieszeni. Czekam także na Twoje wskazówki!


Długie weekendy 2014

Weekend

Na horyzoncie jest już majówka, ale nie tylko długi weekend majowy jest okazją do wydłużenia sobie leniuchowania. Biorąc kilka dni urlopu możesz uzyskać kilka naprawdę długich urlopów. Sprawdź w moim poradniku daty weekendów oraz kiedy i gdzie jechać, gdy już załatwisz sobie wolne.


Filmy podróżnicze

Filmy z podróży

Mówi się, że obraz wart jest tysiąca słów, a zatem filmy powinny być warte tysiąca obrazów. Polecam Ci mój kanał na YouTube z filmami podróżniczymi - zobacz dokąd poleciałem i co zwiedzałem, a potem zaplanuj swój urlop.

Nauka języków obcych


Dni bez pracy możesz poświęcić na relaks, rozrywkę albo na edukację. Polecam Ci naukę języków obcych łatwo i przyjemnie, a do tego bezpłatnie. Wykorzystaj wolną chwilę (teraz!), aby zainstalować na swoim telefonie lub tablecie aplikacje z kursami językowymi. Dostępne są też rozmówki mobilne.


Wyszukaj tanie loty

Tanie loty

Największą oszczędnością w podróżowaniu jest znalezienie w promocji taniego lotu. Aby zarezerwować bilety lotnicze taniej niż inni, należy wiedzieć o rabatach tuż po ich ogłoszeniu przez linię lotniczą. Najszybciej zasięgniesz takich informacji instalując bezpłatną aplikację mobilną Tanie loty. Sprawdź i lataj za mniej!


Hotele taniej niż zwykle

Zwykle wcześniejsza rezerwacja pokoju hotelowego oznacza jego niższą cenę. Dodatkowo można oszczędzić korzystając ze specjalnej porównywarki cen noclegów pod adresem www.hotgo.pl - znajdziesz tam wygodną wyszukiwarkę obiektów na całym świecie i sprawdzisz, jak wydać najmniej na konkretny hotel.
Sprawdź:
Hotele Taniej

Mam nadzieję, że w tę Wielkanoc odpoczniecie i zarezerwujecie wymarzone wakacje 2014. Powodzenia i wesołych świąt!

Brak komentarzy: