tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

wtorek, 17 czerwca 2014

Angielski za darmo w wakacje


Wakacje to doskonały czas, aby oddawać się swoim pasjom i doskonalić się w dziedzinach, które szkoła nie zawsze obejmuje. Czasem chciałoby się nam czegoś dowiedzieć / nauczyć, ale wolimy sami się czymś zainteresować, a nie mieć to narzucone z góry.

Dlatego serdecznie zachęcam Was do wykonania pierwszego kroku w stronę ciekawych podróży i poznawania ciekawych państw. Jeśli do tej pory zwykle omijasz naukę języków obcych, zrób teraz coś naprawdę bezbolesnego ;) Czyli zainstaluj na swoim smartfonie i tablecie aplikację mobilną do nauki języka angielskiego. Zupełnie za darmo.

Oto aplikacje do angielskiego, które wciągną Cię do prostej i szybkiej nauki tego języka:

Angielski

Kurs języka angielskiego na smartfony i tablety. Poznawaj słowa, zwroty, powiedzenia i utrwalaj wiedzę w testach. To całkiem przyjemna forma nauki!

Dzięki tej aplikacji uzyskasz szybkie wsparcie w wielu dziedzinach i tematach. Apka zawiera też część gramatyczną oraz przydatne tablice i odmianę czasowników.


Rozmówki Polsko-Angielskie

Rozmówki Angielskie

Idealny towarzysz wakacyjnych podróży. Przyda się zarówno na wyjeździe za granicę, jak i aby porozmawiać z przylatującymi do Polski turystami.


Angielski Biznesowy

Business English

Aplikacja do nauki Business English przyda Ci się, jeśli zamierzasz w wakacje wyjechać do pracy za granicą lub wiążesz swoją przyszłość po szkole/studiach z karierą zagraniczną. Sprawdź, jak łatwo można poznać angielski używany w pracy!


A co z innymi językami? Aplikacji do nauki języków jest więcej - sprawdź listę kursów mobilnych na www.uczsiejezyka.pl
Wszystkie za darmo na wakacje i na rok szkolny!


Planujesz wakacje?
Poznaj propozycje na udane wyjazdy - bliskie i dalekie, tanie i egzotyczne. Wszystkie pomysły na urlop i lato bez szkoły w tym artykule: WAKACJE 2015 >>
Gdzie na wakacje?

Lato 2015 nadchodzi! Sprawdź pomysły na tanie wakacje 2015. Zaplanuj urlop teraz i oszczędzaj!

Brak komentarzy: