gdzie na wakacje? >> tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

niedziela, 20 lipca 2014

Wakacje Last Minute Lipiec 2014 [oferty biur podróży]


Przedstawiamy oferty biur podróży na wakacje last minute w lipcu. Da się jeszcze tanio zorganizować wyjazd na urlop w tym miesiącu. Wielu touroperatorów ma już także propozycje na tani wypoczynek w sierpniu. Serdecznie zapraszam do przejrzenia aktualnych promocji i wybrania czegoś dla siebie! Pora na wakacje i inspirujące podróże!

Poniżej znajdują się zestawienia propozycji wyjazdowych wiodących biur, które zebraliśmy dla Was właśnie dziś. Jeśli możecie doradzić jeszcze jakieś ciekawe zniżki i rabaty, piszcie komentarz.

Itaka
To znane biuro podróży na last minute zabiera nas między innymi do Grecji na Peloponez, Thassos oraz wyspę Rodos, a także do licznych kierunków w Bułgarii (np. Słoneczny Brzeg) i w Tunezji. Ceny wycieczek zaczynają się od 1499 zł od osoby, a sporo propozycji na końcówkę miesiąca to koszt między 1699 a 1759 zł od każdego uczestnika.
Promocje Lipiec

TUI
Touroperator zabiera nas do Bułgarii na Riwierę do Złotych Piasków i Słonecznego Brzegu, a także do Tunezji, Turcji i Grecji. Ceny rozpoczynają się od 1371 złotych (opcja wyjazdu we wrześniu). Turcja w lipcu 2014 będzie nas kosztować za to 1697 złotych za tydzień od osoby.
Oferty Last Minute

Wezyr Holidays
Ciekawą ofertę last minute ma ten operator. Proponuje takie destynacje turystyczne jak Antalya, Bodrum, Dalaman, Hurghada, Sharm el Sheikh, Kreta, Rodos, a także wycieczki do Bułgarii, Tunezji i Hiszpanii. Ceny od 1666 zł od osoby za tydzień wakacji.
Last Minute Lipiec

Neckermann
Szeroka oferta zniżek przewidziana jest dla takich destynacji jak Grecja i jej wyspy, Bułgaria, Rumunia, Turcja, Tunezja, Chorwacja, Hiszpania, Egipt, Maroko, Cypr, Malta i Czarnogóra. Ceny wycieczek z krótkim terminem na decyzję są już od 1239 złotych.
Wakacje Lipiec

Rainbow Tours
Ceny na sierpniowe last minute rozpoczynają się od 1394 złotych za 8 dni. Wśród przykładowych rabatów są Chorwacja, Czarnogóra, Egipt, Bułgaria i Grecja, ale warto dobrze poszukać pomysłów dla siebie.
Last Minute Sierpień


Gdzie wybierasz się Ty na wakacje? Daj znać!


Zobacz też:
Hotele Last Minute
Hotele Last Minute

Brak komentarzy: