tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

środa, 13 sierpnia 2014

Pogoda na długi weekend sierpniowy 2014


Pogoda w długi weekend sierpniowy 2014 w Polsce może być różna. Synoptycy w prognozach pogody w różnych mediach zapowiadają, że trzy dni wolnego w sierpniu upłyną pod znakiem zachmurzenia od małego do dużego i czasem popada deszcz. Temperatury od 21 do 24 stopni.

Weekend sierpniowy Pogoda

Będziemy mieć zatem nasze małe Bollywood, czyli "czasem słońce, czasem deszcz" ;) Zdecydowanie lepsza pogoda będzie dla tych, którzy wyjeżdżają do Europy - tutaj na południu kontynentu pewnie będzie więcej słońca i temperatura sięgnie wyższych wartości.

Czy to jednak aż tak istotne? Ważne, że mamy znów wolne dni i możemy odpocząć. A atrakcje zawsze się znajdą - można nadrobić zaległości w czytaniu, pisaniu, oglądaniu, a także popływać na krytym basenie lub w przypadku zupełnie "pogody barowej" spotkać się ze znajomymi w miejscu, w którym nigdy wcześniej nie byliście.

Pogody na niebie oraz pogody ducha życzę Wam na ten długi sierpniowy weekend 2014!
Bawcie się dobrze i odpowiedzialnie!


Obejrzyj koniecznie:

Długi weekend sierpniowy 2015
Weekend sierpniowy 2015

Weekend w sierpniu jest już wkrótce. Jeśli nie udało Ci się upolować promocji na bilety lotnicze i last minute, możesz wyruszyć na wycieczkę w okolicę lub ruszyć w Polskę. Masz swój plan na ten czas? Sprawdź nasz weekendowy poradnik i zaplanuj udany długi weekend!

Wakacje [pomysły]
Wakacje 2014

Wakacje nadal trwają, a Ty możesz jeszcze ruszyć na urlop - przeczytaj nasze pomysły na wakacyjne wyjazdy. Z pewnością tanie loty w wiele miejsc już się rozeszły, ale pomysły na miejsca są wciąż aktualne. Życzę Wam powodzenia w planowaniu resztek wolnych dni w tym roku!

Brak komentarzy: