tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

środa, 19 listopada 2014

Dzieckowpodrozy.pl inspiruje do podróży z dziećmi!


Wycieczki, zwiedzanie, przeloty i okazje last-minute - to wszystko brzmi ciekawie, jednak jak wygląda organizacja podróży z perspektywy rodzica? Nareszcie jest już miejsce w sieci, w którym rodzice dowiedzą się wszystkiego o wypoczynku z dziećmi!

Dziecko w Podróży

Magazyn Dzieckowpodrozy.pl to medium, które w 100 % poświęcone jest podróżom z dziećmi. Autorami wielu artykułów są rodzice, którzy pragną podzielić się nie tylko swoimi wspomnieniami, ale także praktycznymi poradami dotyczącymi organizacji wypoczynku z najmłodszymi globtroterami. Na portalu nie brakuje fascynujących historii z Meksyku, wizycie na Safari w pobliżu Londynu czy rowerowej wycieczce po Islandii. Nie brakuje również inspiracji z Polski w myśl przysłowia „cudze chwalicie, a swego nie znacie”. I tak czekają na Was inspirujące opisy wakacji z dzieckiem w górach i nad morzem, dowiecie się też gdzie jest najpiękniejsza ścieżka rowerowa w Polsce.

Na aktywnych rodziców, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem i tym samym inspirować kolejne rodziny do odwiedzenia fascynujących miejsc czeka konkurs „Wasze Podróże” z nagrodami pieniężnymi.

Redaktorzy Magazynu dbają też o inspiracje i aktualności. To tu dowiesz się gdzie są najlepsze wyciągi narciarskie przyjazne dzieciom czy ocenisz nowości w zimowej ofercie Słowacji. Nie brakuje też ocen ofert biur podróży czy rekomendacji hoteli przyjaznych dzieciom. Jeśli nie macie pomysłów na weekend z dzieckiem powinniście odwiedzić proponowane TOP 10, czyli zestawienia najciekawszych i najlepiej przygotowanych atrakcji i miejsc na rodzinny wypoczynek.

Zatem jeśli kochacie podróże tak samo jak swoje dzieci, szukajcie pomysłów na rodzinne wypady w Magazynie Dzieckowpodrozy.pl. Zaglądajcie tam często, praktycznie codziennie czekają na Was nowe treści, a już wkrótce cała gama atrakcyjnych niespodzianek.

Wakacje z dzieckiem

Brak komentarzy: