wakacje >> tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

poniedziałek, 8 grudnia 2014

Pomysły na prezent świąteczny dla podróżnika


Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Już teraz warto pomyśleć o pomysłach na świąteczne prezenty, by nie szukać ich na ostatnią chwilę. Poniżej przedstawimy kilka inspiracji na prezent świąteczny dla zapalonych podróżników, które mogą okazać się niezastapione podczas przyszłych podróży.

Zawsze czysta woda
Prezent pomysły
Dla tych, którzy preferują dalekie podróże do obcych krajów lub lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, ciekawym prezentem może okazać się gadżet do oczyszczania wody. Oczyści on naszą wodę z zanieczyszczeń - z wyjątkiem tych chemicznych. Cały mechanizm jest prosty: polega na naświetlaniu wody przez 48 sekund za pomocą światła, które emituje specjalne fale UV-C. To małe urządzenie posiada wtyczkę USB, która umożliwia ponowne ładowanie. Naładowane urządzenie powinno działać 40 razy.
http://www.steripen.com/freedom/


Ułatwienie długiej podróży
Prezenty świąteczne
Dla znużonych podróżą związaną z hałasem czy opóźnionym lotem, najlepszym i zarazem śmiesznym prezentem może być zestaw: maska na oczy i słuchawki wyciszające hałas. Pozwoli nam to odciąć się od świata i pomóc przetrwać na zatłoczonym lotnisku, podczas długiej podróży samolotem lub pociągiem. Dzięki temu podróż stanie się mniej uciążliwa, a może uda się nam nawet przespać jej część.
http://www.empik.com/maska-na-oczy-ass-present-time,p1043848664,gadzety-p


Pasek do aparatu fotograficznego
Prezent dla fotografa
Prawie każdy w swoją podróż zabiera ze sobą aparat fotograficzny. Możemy sprawić, że dzięki naszemu prezentowi aparat będzie się wyróżniał wśród innych gadżetów turystów - wystarczy prosta zmiana paska do aparatu. Do wyboru jest wiele wzorów. W ten sposób możemy sprawić, że nasz aparat będzie równie modny jak my.
http://ideapix.pl/


Ładowarka pilnie potrzebna!
W podróże zabieramy ze sobą różne urządzenia elektroniczne (aparat fotograficzny, GPS, telefon, a czasami nawet laptop), bez których ciężko nam przeżyć, jednak nie zawsze mamy możliwość doładowania ich w razie potrzeby. W miejscach z dala od cywilizacji z wybawieniem przychodzą nam ładowarki solarne lub akumulatorowe. Obie posiadają plusy i minusy - to od nas zależy, na którą się zdecydujemy.

Zestaw mini - kosmetyków
Prezent, który na pewno przyda się każdemu, a nie będzie kolejnym prezentem pozostawionym w kącie. To kosmetyki, które łatwo zapakujemy do podróżnej walizki. Ważny warunek w tanich liniach lotniczych, jakim jest ograniczona pojemność bagażu, zostanie spełniony, a my nie będziemy musieli rozstawać się podczas podróży z naszymi ulubionymi kosmetykami.


Bilet na podróż?
Voucher tanie loty
Zawsze pozostaje nam kupno biletu lub bonu rabatowego na lot dla osoby przez nas obdarowywanej. Możemy spełnić marzenie i podarować podróż do miejsca, gdzie zawsze chciała polecieć. Może warto zastanowić się, gdzie tak naprawdę my chcemy polecieć, później kupić bilet dla dwóch osób i w ten sposób sami skorzystamy z prezentu :)

Jakie prezenty pod choinkę przygotowaliście dla swoich Podróżników?
Pochwalcie się w komentarzach!

Brak komentarzy: