tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

piątek, 19 grudnia 2014

Wakacje 2015 [oferty biur podróży]


Najlepszy moment na planowanie wakacji 2015 z biurem podróży - koniec starego 2014 i początek nowego 2015 roku. Niemalże każde biuro turystyczne przygotowuje katalog z ofertami na lato. I to jest bardzo dobry moment na wybór miejsca letniego wypoczynku, ponieważ ceny są naprawdę atrakcyjne.
Gdzie spędzić urlop? Gdzie można świetnie wypocząć jednocześnie mało wydając? Już podpowiadamy!

Wakacje w gorącej Turcji

Wakacje w Turcji
Aktywny urlop? Spokojny wypoczynek? W Turcji możesz spędzić czas, jak tylko zechcesz. Chcesz pospacerować, zwiedzać, dowiedzieć się czegoś nowego o tym egzotycznym kraju? W porządku. Zabytków jest mnóstwo, a kultura jest bogata i przede wszystkim orientalna, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
A może wolisz odpocząć po roku ciężkiej pracy? Jesteś zmęczony studiowaniem, nauką, życiem w pośpiechu? Turcja jest doskonałą “odskocznią” dla ludzi zmęczonych rutyną dnia codziennego. Doskonałe miejsce do “nic nie robienia”, leżenia, opalania się, relaksowania.

Biuro Podróży TUI - oferty od 1008 zł / 7 dni
Biuro Podróży Wezyr - od 1381 zł / 7 dni
Biuro Podróży Rainbow Tours - od 1720 zł / 8 dni
Biuro Podróży Itaka - od 1569 zł / 8 dni
Biuro Podróży Neckermann - od 1479 zł / 7 dni

Lato w antycznej Grecji

Wakacje w Grecji
Tysiące wysp, krystalicznie czysta woda, słoneczna pogoda - do odkrycia tylko w Grecji! Co jeszcze oferuje nam antyczna Grecja? Przepyszną kuchnię, wyśmienite sery i mnóstwo tradycyjnych alkoholi, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Ponadto Grecy to bardzo sympatyczni ludzie, bez problemu można się z nimi dogadać (plusem jest to, że większość z nich jest co najmniej dwujęzyczna - znają i grecki i język angielski). Wiele starożytnych budowli do zwiedzenia i liczne plaże do leżenia.

Biuro Podróży TUI - od 1041 zł / 7 dni
Biuro Podróży Wezyr - od 1299 zł / 7 dni
Biuro Podróży Rainbow Tours - od 1243 zł / 10 dni
Biuro Podróży Itaka - od 1264 zł / 8 dni
Biuro Podróży Neckermann - od 1468 zł / 8dni

Folkowa Bułgaria

Wakacje w Bułgarii
Bułgaria słynie z bogactwa win, kuchni, plaż oraz hoteli. Bałkańska kultura to zagłębie folkloru - jest bardzo kolorowa i przyjazna. Plaża w Złotych Piaskach oraz Albenie to dwie najbardziej rozpoznawalne i atrakcyjne bułgarskie plaże. Ta pierwsza za czystość otrzymała europejską nagrodę ekologiczną Blue Flag. Bardzo dużo ciekawych miejsc do zobaczenia - małe zatoczki i przepiękne góry otaczające kurorty to krajobrazy idealnie nadające się na tło wakacyjnych fotografii.

Biuro Podróży TUI - od 938 zł / 7 dni
Biuro Podróży Wezyr - od 1163 zł / 7 dni
Biuro Podróży Rainbow Tours - od 1532 zł / 10 dni
Biuro Podróży Itaka - od 1281 zł / 8 dni
Biuro Podróży Neckermann - od 1178 zł / 7 dni

Piramidy w Egipicie

Wakacje w Egipcie
Pogoda: słoneczna, gorąca. Morze: turkusowe, ciepłe,z lagunami, rafami koralowymi. Poza tym: jedna z najstarszych kultur, ciekawe historie kraju faraonów, cudowne piramidy i setki innych zabytków wartych obejrzenia. Potrzeba czegoś więcej do urlopu idealnego? Jeżeli tak, z pewnością w Egipcie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Biuro Podróży TUI - od 1501 zł / 7 dni
Biuro Podróży Wezyr - od 1771 zł / 7 dni
Biuro Podróży Rainbow Tours - od 2000 zł / 8 dni
Biuro Podróży Itaka - od 1684 zł / 8 dni
Biuro Podróży Neckermann - od 1341 zł / 7 dni

Wakacje w Hiszpanii i na hiszpańskich wyspach

Wakacje w Hiszpanii
Gran Canaria, Majorka, Wyspy Kanaryjskie - do wyboru, do koloru. A jak nie wyspa to ląd. Hiszpania ma wiele atrakcji do zaoferowania. Szmaragdowe morze, skaczące delfiny, malownicze góry i plantacje cytrusów. Doskonałe miejsce na urlop singli, pary czy rodziny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Biuro Podróży TUI - od 1451 zł/ 7 dni
Biuro Podróży Wezyr - od 1589 zł/ 7 dni
Biuro Podróży Rainbow Tours - od 1958 zł/ 8 dni
Biuro Podróży Itaka - od 1779 zł/ 8 dni
Biuro Podróży Neckermann - od 1406 zł/ 7 dni

Tunezja na Czarnym Lądzie

Wakacje w Tunezji
Połączenie klimatu śródziemnomorskiego i pustynnego, styk kultury orientalnej z tradycyjną. Tunezja otwarta jest na turystów z każdego zakątka świata. I to widać, bo spotkać tu można wszystkich narodowości. I mimo tak ogromnej liczby turystów gospodarze są wciąż mili i gościnni, otwarci dla każdego. Wycieczki na Saharę, do Kartaginy, Tunisu czy Wiosek Berberyjskich. Egzotyczne miejsce z gorącym słońcem. To wszystko, czego potrzeba.

Biuro Podróży TUI - od 1225 zł / 7 dni
Biuro Podróży Wezyr - od 1386 zł / 7 dni
Biuro Podróży Rainbow Tours - od 1569 zł / 8 dni
Biuro Podróży Itaka - od 1569 zł / 8 dni
Biuro Podróży Neckermann - od 1421 zł / 7 dni

Portugalia - kraina wiecznego słońca

Wakacje w Portugalii
Tutaj jest po prostu tanio. Ze względu na dużą odległość między Polską a Portugalią bilety lotnicze są drogie, choć ostatnio dostaliśmy nawet tanie loty do Lizbony. Ale jedzenie, komunikacja i wszystkie inne rzeczy potrzebne turystom są tanie. To pierwsza zaleta wakacji tam. A poza tym Portugalia jest wiecznie gorąca, ma krystalicznie czyste wody, zachwyca malowniczymi krajobrazami. Algarve - największy port rybacki, cudowna osada oraz charakterystyczna portugalska tradycja i folklor. Jedźcie do Portugalii, tam jest fajnie!

Biuro Podróży TUI - od 1307 zł / 7 dni
Biuro Podróży Rainbow Tours - od 2578 zł / 8 dni
Biuro Podróży Itaka - od 2111 zł / 8 dni
Biuro Podróży Neckermann - od 2258 zł / 7 dni

Tanie i kolorowe Maroko

Wakacje w Maroko
Odpoczynek w zwrotnikowym klimacie. Styk lądu z oceanem. Maroko oferuje miks kultur, języków, tradycji oraz religii. Wszystko w jednym miejscu. Pośród licznych, kolorowych bazarów można przekonać się o niezwykłości tego miejsca. Z tego miejsca można podziwiać szczyty gór Atlas. Dla ludzi odważnych, ciekawych świata, otwartych - miejsce na urlop idealne.

Biuro Podróży TUI - od 1859 zł / 7 dni
Biuro Podróży Rainbow Tours - od 2125 zł / 8 dni
Biuro Podróży Itaka - od 1949 zł / 8 dni
Biuro Podróży Neckermann - od 1570 zł / 7 dni

Każdy znajdzie coś dla siebie. Warto teraz zaplanować wakacje, ponieważ można zaoszczędzić sporo pieniędzy, a czas spędzić w niezwykłym miejscu, o którym zawsze się marzyło. Zamawiajcie wakacje teraz, jeśli chcecie korzystać z first minute oraz niekiedy last minute. Będziecie rezerwować urlop już teraz? Dajcie znać!

Długie weekendy 2015

Długie weekendy 2015

Brak komentarzy: