tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

sobota, 20 czerwca 2015

Last Minute: Pomysł na Wakacje 2015 [konkurs!]


Do 21 czerwca 2015 (najbliższa niedziela) trwa nasz konkurs na pomysł na wakacje 2015. Prześlij swoje zgłoszenie już teraz! Dla zwycięzców mamy przewodniki Wydawnictwa Bezdroża.

Wakacje 2015 konkurs

Gdzie pojedziesz na wakacje 2015? Masz już pomysł na letnią przygodę? Weź udział w konkursie i wygraj wspaniałe przewodniki od wydawnictwa Bezdroża!
By tradycji stało się zadość, portal www.YouGO.pl ogłasza coroczny konkurs. Podziel się swoim pomysłem, jak spędzić wakacyjny urlop. Gdzie spędzisz tegoroczne wakacje 2015? Jaki pomysł na wczasy rodzi Ci się w głowie? Daj się ponieść wodzom fantazji i wygraj jeden z przygotowanych przez nas upominków!

Nagrody:
- Przewodniki Wydawnictwa Bezdroża - autorom najciekawszych odpowiedzi mamy do wręczenia aż 8 sztuk! (są na obrazku w tym poście)
- oraz upominki i gadżety turystyczne od nas

Zasady konkursu:
Jak wygrać? Zasady są proste. Prześlij swój pomysł na wakacje na e-mail konkurs@yougo.pl
Zgłoszenia należy przesyłać do 21 czerwca 2015 - nie zwlekaj jednak do ostatniej chwili, zgłoś się już teraz! I to wszystko!

W trakcie trwania konkursu relacje będą sukcesywnie publikowane w portalu www.yougo.pl, a potem tam także znajdziesz wyniki w ciągu tygodnia od daty zamknięcia przyjmowania zgłoszeń. O przyznaniu nagród decyduje Jury. Szczegóły na www.yougo.pl/informacje/445/pomysl-na-wakacje-2015-konkurs

Fundatorzy nagród:

Wydawnictwo Bezdroża
Bezdroża Przewodniki


Portal Podróżników YouGO!
Podróże


Brak komentarzy: