tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

sobota, 23 maja 2015

Trwa konkurs przed wakacjami 2015 - dołącz!


Przedstawiamy Wam jedną z porcji zgłoszeń nadesłanych na konkurs przed wakacjami 2015, w których możecie wygrać przewodniki Wydawnictwa Bezdroża.

Wakacje na Sycylii

Bezdroża Sycylii już niebawem staną się częścia naszych wakacyjnych wspomnień. (wyjazd 7-21.06)
Jedę JA - Iza, Mąż - Artur i Syn nasz 4-letni Gerard.
Dlaczego Sycylia? Bo Włochy po prostu do nas pasują, czujemy sie tam jak u siebie. Chcemy poczuć sie młodo w starożytnym otoczeniu. Chcemy zjechać kolejką z Erice, popluskać się w San Vito, odwiedzić Cefalu i sie tam porządnie wyplażować, aby na deser trafic do Palermo i na piękną Mondello beach! Sycylia stoi przed nami otworem, tylko czerpać!
Po dokonaniu wszelkich rezerwacji, pobiegłam do Empiku, aby zakupić dobry przewodnik. Postanowiłam przejrzec kilka, i sugerując się zamieszczonymi i przypadkowymi opisami wybrać ten najlepszy. Mam Wasz przewodnik "Sycylia" i już wiem co che zobaczyć i gdzie trafić, niby przypadkiem. Czy nogi Juniora pozwolą? Zobaczymy.
Na przyszły rok może Sardynia???
Pozdrawiam,
Iza Sadurska

Wakacje w Paryżu

Na tegoroczne wakacje chciałabym wyjechać do Paryża. Dlaczego akurat to miejsce? Wybrałabym się tam, ponieważ jest to miasto o specyficznej atmosferze. Stolica Francji bez wątpienia budzi romantyczne skojarzenia w umysłach Francuzów, a przede wszystkim przyjeżdzających tu turystów, których przybywają tu miliony. Najbardziej romantycznym placem jest Place de Furstenberg, gdzie można odnależć ciszę i spokój, rozkoszować się zapachem wspaniałych kwiatów, przysiąść na ławeczkach.
Warto pojechać to Paryża chociażby po to, by stanąć na szczycie wieży Eiffla. Widok robi wrażenie o każdej porze. W ciągu dnia można obejrzeć panoramę miasta.
Dominika Szambelan

Wakacje na Bali

Najlepsze będą wakacje na Bali, by serfować po fali. Jeść owoce prosto z drzewa, opalać się pod palmami i flirtować z mieszkańcami. Rano leniuchować, a wieczorem, imprezować. W ciągu dnia wędkować z tubylcami, a póżniej wrócić grzecznie do mamy.
Olga Matyja

Prześlij swoje zgłoszenie i daj sobie szansę na przewodnik, jeśli Ty też masz pomysł na wakacje 2015!

Brak komentarzy: