tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

niedziela, 5 września 2010

Wyprzedaż tanich lotów w EasyJet


Tanie loty jesieńEasyJet oferuje duże zniżki do 20% na każde miejsce, na każdej trasie, każdego dnia na loty od 1 października do 15 grudnia 2010 r. Wyprzedaż tanich lotów kończy się o północy 7 września 2010 (wtorek).

70% zniżki w wybranych hotelach
Wybierz spośród ponad 30 000 hoteli i oszczędź do 70% na hotelach w najbardziej popularnych miastach Europy. Płacisz podaną cenę - żadnych ukrytych kosztów.

Darmowy upgrade
Uniknij tłoku, nie martw się opóźnieniami i ciesz się wolnością, jaką daje wynajem samochodu. easyJet zapewnił swoim pasażerom wyjątkową ofertę upgrade'u w Europcar. Jedynie w wyznaczonym czasie można zarezerwować samochód klasy Compact w cenie Economy. Ceny już od 19 € za dzień.

Wyjątkowe, niedrogie wakacje
Bez względu na to, czy wybierasz się na weekend w mieście, czy na plażę, możesz skorzystać z tańszych ofert rezerwując jednocześnie lot i hotel.

5% zniżki na transfery lotniskowe
W easyJet możesz zyskać 5% zniżki na wszystkie przejazdy do kurortów i miast, a dodatkowo - dzieci do lat 3 podróżują autokarem bezpłatnie!

15% zniżki na usługę
15% zniżki na nieograniczoną usługę Speedy Boarding przez rok. Skorzystasz z promocji, wpisując specjalny kod podczas rezerwacji.

Więcej na easyjet.pl

Czy zamierzasz skorzystać z promocji tanich lotów EasyJet? Wpisz komentarz!

Brak komentarzy: