tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

czwartek, 14 kwietnia 2011

Dzisiejsze promocje zakupów grupowych


Wybraliśmy najciekawsze propozycje z serwisów zakupów grupowych. Dziś kręcimy się wokół państw Grupy Wyszehradzkiej, czyli Czech, Węgier, Słowacji i Polski.

Hotel Diplomat **** w Pradze


675 zł zamiast 1349zł za 3-dniowy pobyt dla 2 osób

Oferta obejmuje 2 noclegi dla 2 osób w pokojach superior ze śniadaniami, obiad z kieliszkiem wina dla 2 osób, nielimitowane wejścia do centrum fitness podczas całego pobytu, dostęp do szybkiego łącza internetowego i bezpłatny parking zewnętrzny.
Szczegóły

Hotel Bankov **** w Koszycach na Słowacji


599 zł zamiast 1525 zł za 3-dniowypobyt dla 2 osób

Najstarszy zabytkowy hotel na Słowacji - ze 142-letnią tradycją. Oferta obejmuje: 2 noclegi dla 2 osób ze śniadaniem i 3-daniową kolacją, 2 wejścia do Centrum Relaksu (basen + sauna). 20% zniżki na pozostałe usługi dostępne w hotelu.
Szczegóły

Hotel BestWestern Hotel Hungaria**** w Budapeszcie


328 zł zamiast 655 zł za weekend majowy dla 2 osób

Oferta obejmuje 2 noclegi w pokoju 2-osobowym. Lokalizacja w samym centrum - około 2 minuty spacerem od dworca Keleti. Klimatyzowane pokoje, centrum wellness, restauracje Beatrix i Fiaker, Lobby Bar.
Szczegóły

Wyjazd do Krakowa


190 zł za kupon o wartości 420 zł na niezapomniany wypad do Krakowa dla 2 osób

2 noclegi ze śniadaniem w Hotelu Start** w Krakowie wraz z dodatkowymi atrakcjami: 35% rabatu na kolejną dobę hotelową, 30 min. gratis w Parku Wodnym przy wykupieniu biletu na 70 min., 15% zniżki na wszystkie dania z karty w Restauracji Cafe-Sukiennice, 10% rabatu na usługi Mobilnego Salonu SPA.
Szczegóły

Co dodasz do tej listy?

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Jedyne 949 zł zamiast 1898 zł za niezapomnianą 11-dniową wycieczkę objazdową "Magiczna Kapadocja" po egzotycznej Turcji z wyżywieniem i licznymi atrakcjami. Taką ofertę proponuję Gruper.pl Jak na 11 dni to całkiem tanio. Program również jest atrakcyjny.