tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

niedziela, 29 maja 2011

Konkurs Z Kraków Airport w świat


Krakowskie lotnisko organizuje konkurs na najciekawsze zdjęcie z miasta, do którego latają samoloty z Kraków Airport (Balice) lub z miasta, do którego da się dotrzeć po przesiadce. Do wygrania pięć dwuosobowych biletów lotniczych.

Konkurs fotograficzny „Z Kraków Airport w świat” organizowany jest z okazji 15-lecia Spółki Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać własne zdjęcia w jednej z dwóch kategorii:

a) zdjęcie z miasta, z którym Kraków Airport ma w roku 2011 bezpośrednie połączenie (regularne lub czarterowe),

b) zdjęcie miejsca/miasta położonego najdalej od Krakowa, do którego można dotrzeć drogą lotniczą z przesiadkami z Kraków Airport.

Termin
do 29 lipca 2011 roku

Format zdjęć
format JPG, pliki nieprzekraczające 1 MB, na adres: pr@krakowairport.pl (w tytule maila podaj hasło „konkurs fotograficzny”, a w treści: imię i nazwisko autora, adres, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu/miejsce wykonania zdjęcia, kategorię a lub b oraz w przypadku kategorii b podanie trasy przelotu do miejsca, w którym zdjęcie zostało wykonane)

Nagrody
pięć dwuosobowych biletów lotniczych na wybranych przez laureatów europejskich trasach z siatki połączeń regularnych Kraków Airport

Przeczytaj regulamin.

Czy weźmiesz udział w konkursie? Daj znać w komentarzu!
Trzymamy kciuki!

Brak komentarzy: